Ile czekaliscie na odbiór prawka?

za pierwszym w Gdyni :wink:

a ja jeszcze poczekam, parę lat… nie całe 2 lata, zanim zacznę robić… a odebrać, nie wiadomo :stuck_out_tongue:

ja zdałem za pierwszym :smiley: a ta stronka to jakas dziwna:P nic mi tam nie pokazuje heheh moze to nie działa ;p

marus18 widocznie Twój wniosek jeszcze nie został przyjęty.

Trwa to troszkę czasu aż papiery z wordu trafią w odpowiednie miejsce.

Do tego teraz przerwa świąteczna…

Możesz spokojnie czekać tydzień na samo przyjęcie wniosku. :wink:

Stronka działa w 100%

aju a Ty dlugo masz prawko?

:stuck_out_tongue:

Można sądzić, że 2 miechy temu :slight_smile:

Dokładnie rzecz biorąc prawko dostałem do ręki 18 października '06.

Egzamin miałem 6 października 2006.

Chyba potrafisz sobie obliczyć ile to czasu jest do dnia dzisiejszego :stuck_out_tongue: ?

jakos przeoczylem te posty :stuck_out_tongue: ja pierwszy mialem 7 listopada, laczony i oblałem jazde po luku tylem, bo wieczorem nie trenowalem jazdy po luku, a smigalem o 19;30 :slight_smile: ale nastepny 11 grudnia juz o 7;30 poszlo lekko :smiley:

Zdałem za pierwszym razem i jestem w trakcie czekania tzn. wybrania się do urzędu po świętach. A nie wiecie może czy za PJ płaci się przed odbiorem czy przy odbiorze?

z tego co wiem, to placisz jak idziesz odebrac wpierw wizyta w kasie, i zaplata za tkz “znaczek” i pozniej w kolejke po prawko :slight_smile:

aju dzieki :slight_smile: :slight_smile: jesli chodzi o mnie to jeszcze nie został wniosek przyjety do warszawy ale kumpel miał 7 grudnia egzami wpisałem jego dane bo mi podał i wyskoczyło mi takie cos

"(2006-12-13) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.

(2006-12-21) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie. "

Wszystko poprawnie działa :smiley: on mowi ze idzie w srode juz odebrac prawko a ja bede jeszcze musiał czekac :stuck_out_tongue: no ale nic poczekamy zobaczymy :smiley:

Narazie pozdro