Ile czekaliscie na odbiór prawka?

Ile czekaliscie na odbiór prawka ? Od zdania egzaminu mniejwiecej kiedy moge juz isc odebrac :D:D Bo strasznie sie nie moge doczekac ;]

ja czekałem 11dni :smiley:

tak szybko lol :smiley: to ja bede musiał dzownic tylko ze swieta poniedzialek i wtorek :frowning: to bede musiał dwa dni robocze doliczyc :frowning:

tzn ja nawet moglem szybciej odebrać bo zdałem 19 października a odbierałem 30, a na prawku mam date wydania 26 :slight_smile:

pewnie jestes z warszawy tam jest cały głowny wydział ? ja ze slaska

nie, ja jestem z gdynii :slight_smile:

no to super :smiley: egzamin zdałem we wtorek, wczoraj zapłaciłem kase to w sylwka pojde odebrac ;]

hehe nie fatyguj sie, dzisiaj sie czeka min 3 tygodnie ;]

:stuck_out_tongue:

Ja czekałem 3 tygodnie.

Prawko jest robione w Warszawie w PWPW i pewnie to chwilę potrwa tak bywa w naszym kraju pod koniec grudnia a termin ustawowy mają miesiąc.

ja tez czekam na odbior, zdalem 11 grudnia, wiec mysle, ze zaraz po nowym roku powinno byc :slight_smile:

ja czekałem 8 dni na odbiór prawka, ale zdawałem w sierpniu :stuck_out_tongue:

Na tej stroniemożna sprawdzić, czy wniosek o prawko został już przyjęty, czy jest w trakcie robienia i czy jest już do odebrania w naszym urzędzie

To jest data przyjęcia wniosku przez pwpw - gdybyś poszedł 26 to jeszcze by nie było Twojego prawka :stuck_out_tongue:

Osobiście czekałem równe 12 dni (w październiku) :mrgreen:

ja czekałem 18 lat :stuck_out_tongue:

Pochwalcie sie lepiej za ktorym razem zdaliscie - a nie - ile czekalisce na to prawko… P

Za pierwszym w Krakowie ;]

Za pierwszym w Poznaniu :stuck_out_tongue:

Za drugim w Gdynii :slight_smile:

za drugim w krk, zdawalem na dzielnicy u mnie :smiley: nh r00xx :smiley: