Ile dostane za tą Nokie 6630 w komisie?


(system) #1

Witam! Pisze ten post gdyz aktualnie niejestem w stanie udac sie do komisu i zapytac. Ile mógłbym dostac za Nokie 6630 która:

  1. Karta pamięci 1GB

2.Telefon ma rok

3.Gwarancja jeszcze na rok w salonie Orange

4.Obudowa niezrysana wcale

  1. Wszystko działa jak powinno

6.Kabel USB

7.Instrukcja,pudelko, wszystko jest

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź


(Willy) #2

Te forum to nie gablota z ogłoszeniami sprawdź sobie na http://www.allegro.pl.


(Zbych ) #3

Jak simlock w orange to dadzą za nią około 150zł w “porywach” 200zł , bez simlocka dostaniesz 200-230zł .to jest stary model i ma już około 4 lat nie ważne że masz go rok.


(system) #4

Zbychu1 a widziałes po ile chodzi na allegro ?:confused:


(Zbych ) #5

no własnie zobaczyłem średnio po 350zł bez simlocka i po tyle samo widziałem w komisach z tym że w komisie z simlockiem na orange mozna kupić już za 300zł , niestety simlock z orange jest jednym z bardziej kłopotliwych simlocków do ściagnięcia i mało który 'komis" podejmuje się sciągniecia go , można go sciągnąć tylko kodem operatora inne metody sciągnięcia simlocka z orange na platformie BB5 konczą się w 90% “padem” telefonu. sciągnięcie simlocka z pozostałych polskich sieci nie stwarza problemów i takie sciągnięcie można wykonać już domowym sposobem lub w komisie za 30-50zł w przeciwienstwie do orange gdzie sciągniecie simlocka kosztuje od 150-250zł.Pozatym zapytałeś ile dostaniesz w komisie a nie na allegro , komis nie dość że musi odprowadzić podatek , zapłacić pracowników to jeszcze musi mieć z Ciebie zysk.