Ile dostanę za ten komputer?

Witam. Chcę sprzedać komputer. Pracuje on bez zarzutów, wszystko elegancko. Ostatnio był wymieniany zasilacz oraz karta graficzna. W płycie głównej jest brak wejść SATA - owe wyrwałem, używając siły oraz 2-3 lata temu na płytę główną upadł mi jakiś przedmiot po którym było zwarcie i jak się okazało karta dźwiękowa przestała działać. 

 

Procesor: C2D E6600 @2.40ghz, nie kręcony, boxowe chłodzenie. 

Ram: 2GB DDR2 667mhz (max. jaki można w tą “płytę główną” wsadzić)

Karta graficzna: Asus HD5830 

Dysk twardy: jakiś starszy model Seagate’a 250gb ATA

 

Dodatkowo w sprzedaż mogę wdrożyć laptop Emachines E720. Laptop chodzi bez zarzutów, mimo tego, że jego komponenty zostawiają wiele do życzenia. Laptop ten, jest laptoptem biurowym, działają na nim filmy w HD oglądane na serwisie youtube (prócz tych z 60fps i tych które mają 1080p). Laptop posiada dysk 250gb pod wejście sata. Dodam, że na klawiaturze brak przycisku “x”, aczkolwiek działa on, przyciskając po prostu na panel. Brak działającego mikrofonu. Wszystko inne jest sprawne. 

 

Jeżeli można, to proszę żeby cenę podać oddzielnie. Co do komputera, mogę dorzucić ewentualnie zasilacz Corsair vs 550w z gwarancją na 2/3 lata. Zasilacz jest nowy, kupiony za 200 zł w dniu 12.09.2015r. 

 

Pozdrawiam.

Z tym zasilaczem ten sprzęt te 300 złotych jest wart.Więcej bym za nie go nie dał,gdyż posiada dysk jeszcze na ATA i mało RAMu posiada.Mowa tu o  komputerze bez laptopa.

Procesor 20 zł

Płyta 30 zł

grafika 130 zł

dysk 50 zł o ile w 100% sprawny

pamięci ram 20 zł

A co z laptopem? Co do grafiki, to jakieś żarty chyba. Tak wiem, szału nie ma, dupy nie urywa, aczkolwiek za 130zł to można kupić GT240, ale nie hd5830. Dysk twardy jest sprawny, w 100%. Pamięci Ram niby tak mało aczkolwiek ramy pod ddr2 bardzo mocno się cenią, jedna kość 1gb 667mhz kosztuje 30-40 zł. Pozdrawiam. 

Spójrz se na olx po ile chodzi taka karta.Trzeba się liczyć też z tym ,że ta karta jest stara i znalezienie klienta na nią to drugie.

Chodzą od 200 zł w górę. Ja przykładowo za nią zapłaciłem 230 zł (z przesyłką). Karta może i ma te 5 lat aczkolwiek z grami do 2014/15 roku powinna dać radę patrząc na różnorakie filmiki z gier. Wciąż ponawiam pytanie o laptopie, bo to bardziej zależy mi na jego sprzedaży. Na olx są ceny od ok. 400 do 600 zł. 

Patrząc na zakończone aukcje na allegro karty te schodzą między 122-150 zł. Możesz dostać za nią więcej jeśli trafi się szaleniec.

 

Chyba nowe na gwarancji. Ja próbowałem ostatnio sprzedać dwie kości pamięci DDR2 1GB 800MHz za 14 zł sztuka i chętny nie znalazł się.

Co do karty graficznej: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=HD5830&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-ele-1-1-0907 oraz

 http://olx.pl/oferty/q-hd5830/ 

Chodzą po 200 zł. Co do kwestii pamięci ram, tutaj Ty masz rację. Ponawiam pytanie o laptopa.