Ile dziennie siedzisz na kompie?

Grubo ponad 10 godzin:-(

No to ładne rośnie nam pokolenie cherlawych garbusów i ślepaków :frowning:

Wiekszość > 6 h

6 i więcej, chociaż w roku szkolnym troche mnie 3-5! ale zaznaczyłem 6 i więcej :stuck_out_tongue:

:mrgreen:

tak czytam wasze posty, i nie piszecie czy pogoda wpływa na to ile siedziecie danego dnia

ja jak jest ładna pogoda to ide na dwór i przy kompie wogule nie siedzie, jak jest brzydka to potrafie nawet z 10 godzin przesiedziec

Ja tak jak 92kamil03 przy brzydkiej pogodzie potrafię przesiedzieć przed netem ok/ 14 godzin … :x a jak pogoda ładniejsza to ok 5 …

No ja tak tak 3-5 godz. - nie więcej.

Chociaż te dawne czasy… :x

Co się po 20 godz. dziennie siedziało :mrgreen:

:x

Ludzie sa teraz wakacje to wiadomo ze sie dłuzej siedzi przy kompie

6 i więcej godzin to zależy od wolnego czasu we wakacje jak siadam przed kompa o 8:00 rano to kończe prace o 23:00 wieczorem. :stuck_out_tongue:

Racja…

6-7-8 z przerwami 30 minutowymi.

Najczęściej 3-5 godz. ale bywają i dni gdy powyżej 6 godz.

10h i więcej :mrgreen:

od poniedziałku do piątku koło 8 -10h dziennie w soboty i niedziele troche ponad 6

Kompa włączonego mam mniej więcej 10 h. Ale nie zawsze na nim jestem, to poogladam cos w Tv, to wyjde na dwór :stuck_out_tongue: Siedze na komputerze około 7 godzin :slight_smile:

Ja jak mam wolne, to siedzę 16h na dobę z przerwami :lol: . Ciekawi jesteście przy czym? 4 lata temy przy tibii :lol: :lol: , 3 lata temu w Silkroad , 2 lata temu też Silkroad, ale to głównie bot expił i przy NFS U2 , rok temu przy NFS U2 i soldat , 2 tygodnie temu OGame, Starcraft, Soldat, Silkroad :smiley: .

najwięcej miałem że na kompie byłem 23 godziny w dzień! :smiley: (1 godzina to przerwa na jedzenie i inne takie) ale to wtedy zarywałem nocki i całe dnie oglądałem anime… w sobotę to jakoś było :stuck_out_tongue: od 0:00 z piątku na sobotę do 0:00 z soboty na niedzielę z małymi przerwami :stuck_out_tongue: i dopiero w poniedziałek po szkole pół dnia przespałem :stuck_out_tongue:

ale normalnie to siedze ciągle, ew. kumpel napisze czy gdzieś idę to idę no i poza tym idę na rower ale to na wiosnę/lato/jesień :stuck_out_tongue: TV nie mam więc nie tracę przy nim czasu :stuck_out_tongue: czyli więcej niż 6 godzin :stuck_out_tongue: nawet jak mało siedzę to i tak jest to więcej niż 6 godzin :smiley:

U mnie to TV gra cały czas, a ja przed kompem siedzę i tak xD Pamiętam jak mistrzostwa świata piłki nożnej były, TV włączony, a ja przy kompie i w starcraft’a grałem :smiley:

To wy chodzicie do szkoły? :stuck_out_tongue:

chodzimy :stuck_out_tongue: jak nie chodzę to jestem z kumplami gdzieś :smiley:

Hmm 1 - 3 godz jest ok, ale jak jest dużo wolnego np. ferie/wakacje to siedzę ile się da ;), chyba że wyjdę gdzieś ze znajomymi :wink: