Ile dziennie siedzisz na kompie?

Na ogół siedzę krótko przy kompie, ale ostatnio od 3 do 5 godzin lub dłużej. :oops: Po prostu mam tyle czasu wolnego, że mogę go bezkarnie marnować. Niestety. :frowning: Ostatnio dość długo siedzę w internecie.

obecnie ok. 1-3 h bo więcej czasu na kompa nie mam

ok, 2h.

Ja ok 14 godzin czasami powyżej 24 h :stuck_out_tongue_winking_eye: raz zdarzyło ze 48 h xD

Ja tutaj trzymam raczej górny limit czasu… :stuck_out_tongue:

13-15h w dni wolne i 5-8h w dni niewoli (szkoła). :stuck_out_tongue:

2-3h.

Od poniedziałku do piątku siedzę po 5 godzin.

A w soboty i niedziele 12 godzin (czasami więcej)

też kiedyś tak dużo siedziałem ale obecnie zmądrzałem i siedzę tj. pisałem góra 3h ( to liczy sie w całym dniu-np. siedzę 3 razy po pół godzinki.)

1-3h

Na więcej nie mam czasu, chyba że w sobotę.

boże… niektórych nie rozumiem, tyle przed kompem :o rozumiem w pracy/szkole ale w domu 8 godzin albo więcej ?? co wy w realu kolegów nie macie ?? sam wirtual ??

ja siedze 3-4 h w tzw celach służbowych a w domciu ok. 2h aha no i jeszcze w szkole w zależności od dnia od 2 do 4h

w soboty i niedziele opis na gg: yes(t) we(ek) can(d) i w plener z kumplami

W pracy osiem godzin…po pracy różnie,czasami trafia się drugie osiem… :slight_smile:

niezDarek: popieram! tyle godzin przy kompie-szkoda życia :slight_smile:

po sylwestrze mam karę na wychodzenie z domu (mama myśli że chce obalić resztę co zostało z sylwestra :stuck_out_tongue: )

to co mam robić? :smiley:

rób co chcesz :smiley:

to było pytanie retoryczne :smiley: jakbym chciał wymusić OT to bym napisał “jaki kolor skarpet macie?” :smiley:

dobra, koniec OT :stuck_out_tongue:

a do tematu to robienie ankiety na takim forum z takim małym przedziałem jest bez sensu :smiley:

“Liczba głosów : 197”

  • to mało? :expressionless:

To zależy co rozumiecie siedzienie przed kompem. Typu bezsensowne klikanie i szukanie czegoś po internecie to nie. Jedynie oglądam filmy i zajmuje mi to koło 1.5h maks. No chyba, że mnie coś tak zainteresuje to poświęcam wtedy więcej czasu.

czy ktoś napisał że 197 głosów to mało? napisałem że za mały podział, ankieta na takim forum nie powinna się kończyć na marnych 6godzinach :stuck_out_tongue: połowa zaznaczyła 6 i więcej, tzn są osoby które siedzą 6godzin a niektóre 12, to jest różnica :wink:

Już ktoś zwracał na to uwagę, niestety temat powstał 5 lat temu.