Ile FPS będę miał w tych grach na tych podzespołach

RAM: (2 razy) GoodRam DDR3 8GB 1333MHz CL9
DIMM PC
Karta graficzna: AMD Radeon RX 560 4 GB
Procesor: Intel core i5 4440 3.4 GHz

Gry: GTA 5, fortnite, valorant, cs go, Minecraft

Odrazu mowie ze w gry będę grał na najmniejszych ustawieniach

Jeśli coś jest do poprawienia to budżet 500 zł

Cztery gwarantowane.

1 polubienie

Z uwagi na temperatury i notowania giełdy, raczej trzy…

Jeśli chodzi o peryferia - to zdecydowanie coś koniecznie z RGB - ponoć każda dioda dodaje przynajmniej 1 FPS …:face_with_monocle:

1 polubienie

ta a na starości i diople wskoczą jak będą ci te ledy walić z budy bardziej w oczy niż jaskrawy monitor w nocy bez kalibracji -,-

@graczGier
A tak na poważnie to trudno sobie wejść na youtuba i wpisać model grafiki i nazwe gry zawsze znajdzie sie ktoś kto nagrywa tą gre na tym sprzęcie aż tak bardzo już leniwi jesteście że czekacie na gotowe… aż czasem sie zastanawiam jak przy takim lenistwie zebraliście siły w sobie aby wgl konto na forum założyc… toż to wymaga więcej info niż wpisanie na YT “560 gta 5”

2 polubienia

w GTA 30-35 FPS
Fortnite 90 FPS
Valorant 60-90 FPS
cs go 200 FPS
Minecraft Od chu*a FPSów

Komputer z pamięciami DDR3 i procesorem starej generacji raczej nie nada się do gier. Telefony z Androidem często będą miały większą moc obliczeniową.

Wymiana platformy, a na poważnie, to mam nadzieję, ze to NIE jest “poleasingowiec”? RX 560 4 GB cos koło 85W łyka, a tam zasilacze słabe i szybko bęzie 0 FPS i dym. :wink:

Ale ty pier**** głupoty to co ludzie robili przez 10 lat zanim ddr4 wyszło…
ja sam mam teraz ddr3 4930k procka chociaż na 3820 tak samo mi sie grało

Teraz mam horizon zero dawn i też mi bangla aż miło -,-

Po 8 latach wymieniłem tylko grafike na rtx 2070 super i mam fps w grach po 140-100 w zależności co gram.

1 polubienie

W GTA V na najniższych na i5 Haswellu spokojnie pójdzie powyżej 35 klatek.
Poza miastem raczej osiągalne w miarę spokojnie 60 FPS. Średnią bym obstawiał w okolicach 45 FPS.
Z tymi 200 FPS w CSGO bym nie przesadzał, bo spadki będą. Jak wyjdzie na MM na Mirku na A, to będzie max 120-150 imho w dolnych granicach.

Powiedz to mojemu Optiplexowi 7010, najwyraźniej o tym nie wie bo radzi sobie ze wszystkim.

Też pykam na takim zestawie, tylko 1660 mam supera.

1 polubienie

Ludzie jeszcze na 2600k kupili lepsze chłodzenie i zadowoleni siedzą z podkręconym prockiem o 1Ghz
I nie muszą kupić wszystkiego całego komputera tylko grafika do wymiany :slight_smile:

300zł za lepsze chłodzenie vs 800zł + 1000zł za lepszy procesor/moba oraz nowe ramy ddr4 kolejne 400zl

I potem szok niedowierzanie że można mieć kompa na 10-15 lat -,-


Nawet horizona idzie pyknać w miare stabilnie w okolicach 60fps lulz

Ja to wiem, ale kolega wyżej twierdzi inaczej.

Kumplowi dla dzieciaka niedawno składałem i5 3470 i GTX 1650, młody w 1080p na fortnite ma 150-200 klatek.

no ale to akurat nie jest jakaś wspaniała gra a chwalenie sie 200 klatkami na monitorze z 60hz to też tak troche na wyrost

Ale horizon to port z konsoli i z grafiką za bardzo sobie nie radzi i cała moc leci po procku :smiley: