Ile Fpsów w Cs GO

Witam mam zamiar kupić takie podzespoły i interesuje mnie ile będę miał fpsów na maksymalnych ustawieniach gry .

Procesor Intel Core i5-6600, 3.3GHz, 6MB, BOX

Obudowa SilentiumPC Aquarius X70W

Płyta główna MSI H110M PRO-VD, H110, DDR4-2133, SATA3, DVI, VGA, M-ATX

Karta graficzna Asus GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 (192 bit) 2x DP, 2x HDMI, DVI-D (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING)

Pamięć GoodRam PLAY DDR4, 8GB, 2400MHz, CL15 : 2 SZTUKI.

Zasilacz XFX Core XT 500W

Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024
a posiadam to i tego nie wymieniam :
Monitror: BenQ G2255A
Jeszcze tam dysków nie wymieniam
Dziękuję

Około 200 FPS. Może nawet więcej.

1 polubienie

Dzięki a przy staniu obok granatu dymnego ? przy staniu tam zmniejszają mi się gwałtownie fps z 70 fps (minimalne ustawienia) do 27 ?

O co Ci chodzi? Piszesz że chcesz kupić taki sprzęt. Na takim sprzęcie będziesz miał tyle i tyle FPS. CS go nie zmęczy takiego komputera w full HD. Co masz teraz to nie wiem.

ok bo po prostu mam akutalnei spadki o 50 fps gdy stoje obok smoke

To jest normalne w smoke. Pograsz z duża ilościa FPS

wiem , dzięki mam ostatnie pytanie ile będę miał na maksymalnych ustawieniach gry włączone wszystkie rdzenie procesora poprzez msconfig gdy stoję w smoke i jeszcze nagrywam w action na jakości orginalnej nie mam pojęcia czy to full hd jest Dziękuję .

a po polsku?

Na maksa ustawienia graficzne wlaczone wszystkie rdzenie procesora podczas stania obok granata dymnego oraz nagrywania w jakosci orginalnej czyli takiej samej jak gra

czy uzyskam odpowiedź ?

Ciężko powiedzieć - od tego zależna jest masa czynników.

ten temat można już zamknąć w nowym poście dodałem inne podzespoły :slight_smile: