Ile idzie paczka priorytetowa?

Elo.

Ile idzie paczka priorytetowa?

Jeżeli kupiłem na allegro.

Idzie z Tarnowa do Gorzowa Wlkp.

Nie idzie :wink:

Od 1 do 14 dni, przeciętnie 2 - 3. Bardziej szczegółowo to tylko wróżka Ci powie.

A jak wysłał do 15.00 to jutro będzie? Hm… Zaraz sprawdzę kiedy wysłał.

Być może. Przekonasz się jak otrzymasz. Trochę cierpliwości.

Czasem priorytet idzie w 9-11 dni ; )

Dobra dzięki, jutro się dowiem, rano lub do południa. :slight_smile:

Dojdzie jutro o 14:52.

Mi gość wczoraj wysłał list i dzisiaj już miałem - w szoku byłem…

Jak kurier, a ile taniej to wyszło:))

Mi zdarzało się czekać na priorytet nawet do 9 dni.

A jeden polecony priorytet nie doszedł w ogóle i po 14 nadawca musiał złożyć reklamację (tyle sobie rezerwuje PP na dostarczenie przesyłki priorytetowej) - pół roku później poczta kazała mi się zgłosić abym podpisał że nie otrzymałem paczki i nie wiem czy w końcu zakończyli procedurę reklamacyjną…

O 14.52 skąd to wiesz? :o Wróżka?

Jaja se z ciebie robi wyluzuj :smiley:

Jak przyjdzie to przyjdzie :stuck_out_tongue:

Temat był wałkowany na forum wiele razy … wystarczy użyć opcji Szukaj .

zdobąć od nadawcy numer przesyłki. jak bedziesz miał numer nadania to wejdz na http://sledzenie.poczta-polska.pl/ to dowiesz sie gdzie jest twoja paczka.

Polecam Paczkomaty - jak tylko można z nich skorzystać to korzystajcie. Poczta Polska leci przeważnie w ciula, za to prywatne firmy bardzo się starają przejąć klientów co jest dużym plusem.

Teraz w okresie wakacyjnym tak jak mówili koledzy przesyłka nie powinna “iść” dłużej niż 3 dni. W obecnym okresie roku każdy oszczędza kasę na wakacje więc na Poczcie pustki :wink:

Ostatnio każdą przesyłkę jaką dostaję muszę odbierać sam na poczcie, listonosz zostawia awizo, bez względu na to czy ktoś jest w domu czy nie.

Masz listonosza lenia. Złóż skargę do Naczelnika Urzędu Pocztowego odpowiedniego dla Twojego adresu - problemy znikną po 1 -2 dniach.

Tak było zawsze. U mnie robi tak, że przychodzi i wrzuca awizo z datą 1-2 dni wstecz :x Nieraz tak miałem, ale niczego nikomu nie udowodnisz.

U mnie za to zarówno listonosz jak i rozwoziciel paczek działają dobrze. Awizo zostawia tylko jeśli nie ma nikogo w domu, zapisuje na nim swój numer na komórkę (jeśli jeszcze jeździ, można zadzwonić i przyjedzie, jeśli nie - paczka czeka na poczcie).

Tak zawsze nie było. Albo dostawałem paczkę od listonosza, albo dostarczał ją człowiek, który tylko te paczki rozwoził.

PiotrekxD i co doszła paczka :smiley: ? Czy jeszcze czekasz na ekspresową PP :stuck_out_tongue: