Ile jest tytułów na PS3 i Xbox 360?

(Michalek226) #1

Witam!

Chciałem się dowiedzieć ile jest dokładnie tytułów na PS3 i Xbox 360 ?

Którą z konsolek byście mi polecili i dlaczego ?

Zależy mi na tym żeby była przyszłościowa, miała dużo fajnych tytułów, cena nie gra roli.

Prosiłbym o nie usuwanie tematu gdyż wszystkie inne które znalazłem były z 2008-2009 a ja chciałbym wiedzieć jak jest teraz.

(xomo_pl) #2

zdecydowanie ps3. W tym roku i w przyszłym będzie cała masa exlusivów (czyli tytułów tylko na 1platformę) na ps3. Natomiast 99% gier na które są/będą na x360 możesz też zagrać na pc.

ps3 ma też blueray więc odpada kupowanie osobnego odtwarzacza blueray.

Wkrótce będzie też aktualizacja która wniesie obsługę 3D.

(Michalek226) #3

PC mam za słaby na jakiekolwiek gry.

Jakie bardzo dobre tytuły są tylko na xboxa 360 których nie ma na PS'a 3 ?

Co do reszty proszę o jakieś argumenty i wyjaśnienia swoich wypowiedzi.

(Kozza) #4

Gears of War (dla tej gry kupiłem klocka), Alan Wake, Saga HALO, FORZA

Xbox ma świetny kontroler, co do PS3 to obsługa 3D to i tak będzie egzotyk, bo kto ci kupi te bajecznie drogie TV :slight_smile:

No i X będzie maił Kinecta - może drogi ale jeśli chciałoby się kupić conajmnej dwa kontrolery Move do PS3 z dodatkami to wyjdzie na jedno :slight_smile:

(xomo_pl) #5

telewizory 3D w końcu stanieją...

tylko że na ps move będą lepsze gry (killzone3, RUSE już jest (RTS + PAD to nieporozumienie jakieś, move jest idealny do rts (na Youtube jest pełno filmów z move+ ruse i inne gry)). Kinect to narazie tylko dla graczy niedzielnych będzie...

(Siarczyslaw) #6

XboX zdecydowanie lepszy niż ten złom PS3 X ma ciekawsze gry, bardziej intuicyjne pady i Live a PS3 tak naprawdę nie ma nic tylko kopię kontrolera wii i to jeszcze mierną ;/