Ile jest tytułów na PS3 i Xbox 360?

Witam!

Chciałem się dowiedzieć ile jest dokładnie tytułów na PS3 i Xbox 360 ?

Którą z konsolek byście mi polecili i dlaczego ?

Zależy mi na tym żeby była przyszłościowa, miała dużo fajnych tytułów, cena nie gra roli.

Prosiłbym o nie usuwanie tematu gdyż wszystkie inne które znalazłem były z 2008-2009 a ja chciałbym wiedzieć jak jest teraz.

zdecydowanie ps3. W tym roku i w przyszłym będzie cała masa exlusivów (czyli tytułów tylko na 1platformę) na ps3. Natomiast 99% gier na które są/będą na x360 możesz też zagrać na pc.

ps3 ma też blueray więc odpada kupowanie osobnego odtwarzacza blueray.

Wkrótce będzie też aktualizacja która wniesie obsługę 3D.

PC mam za słaby na jakiekolwiek gry.

Jakie bardzo dobre tytuły są tylko na xboxa 360 których nie ma na PS’a 3 ?

Co do reszty proszę o jakieś argumenty i wyjaśnienia swoich wypowiedzi.

Gears of War (dla tej gry kupiłem klocka), Alan Wake, Saga HALO, FORZA

Xbox ma świetny kontroler, co do PS3 to obsługa 3D to i tak będzie egzotyk, bo kto ci kupi te bajecznie drogie TV :slight_smile:

No i X będzie maił Kinecta - może drogi ale jeśli chciałoby się kupić conajmnej dwa kontrolery Move do PS3 z dodatkami to wyjdzie na jedno :slight_smile:

telewizory 3D w końcu stanieją…

tylko że na ps move będą lepsze gry (killzone3, RUSE już jest (RTS + PAD to nieporozumienie jakieś, move jest idealny do rts (na Youtube jest pełno filmów z move+ ruse i inne gry)). Kinect to narazie tylko dla graczy niedzielnych będzie…

XboX zdecydowanie lepszy niż ten złom PS3 X ma ciekawsze gry, bardziej intuicyjne pady i Live a PS3 tak naprawdę nie ma nic tylko kopię kontrolera wii i to jeszcze mierną ;/