Ile jest wart GTX 1050?

Jak w temacie jakbyście kupowali ile byście dali.

I nie nie chce sprzedać a raczej kupić.

To zależy od konkretnego egzemplarza.

Zotac 1050 2GB

Nie oszukując się szukam karty zastępczej na przeczekanie aktualnego okresu paranoi związanym z gpu. Poprzedni r9 270x padła po latach służby. Wiec szukam zamiennik który będzie chodź tyle samo wydajny i nie miał z kosmosu ceny, bo jak patrzę ule trzeba przepłacać za 1660 czy inne to wiecie…

Na allegro chodzą po 700 zł.
Wersje 4GB to już 1000 zł.
Masakra, ja za to nie dałbym więcej jak 300 zł. :smiley:
Współczuję.

Z 300-400 bym dał jakbym był w desperacji.

NIC. To jest karta do Worda i Excela. Co innego gdyby była 4GB Ti.

Ale bzdury piszesz

ehh też tak obstawiałem… zastanawiam się czy za 500 jeszcze by było warto. W aktualnej sytuacji jakby była za 350 to bym brał

Do worda i excela w zupełności wystarczy ci integra na procesorze, to nie ma odniesienia z rzeczywistością co napisałeś.

Aktualnie w ogłoszeniach i aukcjach jest tyle złomu elektrycznego typu: „uszkodzona ale nie do końca”, „nie testowana”, z cenami z kosmosu nieadekwatnymi lub jeszcze coś takiego zaczyna się pojawiać
https://www.olx.pl/d/oferta/karta-graficzna-gtx-1050-ti-4gb-gddr5-chinski-CID99-IDMHJzm.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0
Gdzie na oko widać, że nie jest to 1050, a jak patrzy się na zamontowane tam chłodzenie to aż boli. Za takie oferty jak powyżej to powinna ścigać policja

499 kosztuje nowa Zotac GeForce GTX 1050 OC 2GB GDDR5 - Karty graficzne NVIDIA - Sklep komputerowy - x-kom.pl

*Kosztowała jak były

499 to dobra kwota jak na dzisiejsze ceny kart. Niewiele mniej kosztują starsze modele o gorszym parametrach, albo 1030. Karta wystarczy aby zagrać we większość starszych tytułów i mniej wymagające nowsze. Nowości na niskich detalach też będą grywalne, aczkolwiek na granicy.

Gdyby ceny kart nie poszły w górę, taka karta miałaby wartość 300zł nowa i 200 używana.
No ale gdyby babcia miała wąsy.

Dziś najbardziej się opłaca Geforce Now albo coś podobnego, chyba że typ gry wyklucza komfortowe granie na streamingu gier.

No niestety odpada całkowicie przez łącze + potrzebuje nie tylko do gier

Jak do programów to zwykle potrzeba 4GB lub więcej pamięci jeśli karta ma coś dawać w dzisiejszym sofcie.

2 da radę. Tak czy owak licytacja poszła własnym życiem.

Jakby ktos był zainteresowany. Z tego co widzę jest ustawiony na ni snajper do jakiejś kwoty

600 zł za używaną kartę z 2GB RAM. Świat oszalał. Tyle to ja nawet bym nie dał jakby to nówka była.

Sorry, jednak widzę teraz, że to nowa karta. I tak nie warta swojej ceny.

A jaką masz teraz w kompie kartę graficzną?
Ja na Ryzen 5 3400G też pogram jeśli mi się chce.

Ja mam aktualnie rx560 4GB RAM. Gram mało ale starsze gry śmigają na full detalach w FHD a nowsze na średnich. Mi to w zupełności wystarcza.