Ile jest wart?

Chcę sprzedać komputer o parametrach:

Procesor 1000Mhz

Pamięć 128 SDRAM

Płyta główna ASUS,nie pamiętam modelu.

Karta graficzna Nvidia Geforce MX 400

Karta muzyczna AC 97

HDD Qantinum Fireball 20 GB

4x USB 1.1

CD-ROM ASUS 40x speed

FDD

Obudowa ATX starego typu.

Jeden koleś chce go kupić za 450 zeta.Ja chciałem 500-550.

Poradźcie PILNE! !!

Pozdrawiam.

Na omje oko to mniej wiecej 600zł możnaby za ten sprzęt dać…

Ale to jest tylko moje skromne zdanie…

Jeżeli sprzęt jest na chodzie i bez żadnych innych usterek, to można za niego nawet wydrzeć trochę więcej - tzn trzeba znaeźć jeszcze jakiegoś lamera…

Sadze, ze jesli podzespoly dychaja jeszcze to mozesz lekko 600zl za niegio wziac :smiley: :smiley: :smiley: No wiesz

a takich jest wielu :smiley: :smiley: :smiley: !!

komp jest tyle wart ile za niego dają jak nikt go nie zechce kupić oznacza to że chcesz za duzo albo jest okres ochronny dla łosi :lol:

… chyba że masz małe chody [znajomości] - no to w tym wypadku musisz pytać większej ilości ludzi…

Oto chodzi,że mieszkam w małym mieście i jedynym miejscem,gdzie mogę sprzedać kompa jest allegro(a tu więcej niż 500zl nie wyciągnę) albo ci,którzy skupują na części.

Trudno mi będzie znaleść jelenia ale dzięki za wycenę.

PS:wszystkie podzespoły dychają,był profesjonalnie złożony i nie mam z nim problemów.

fakt …na alego malo placa :slight_smile:

to sobie odpusc …wtedy zyskasz za to tylko 400 zl :frowning:

Sprzedaj caly zestaw , to jest najbardziej oplacalne .

Ogulnie plasuje sie w cenie ok. 600 zl ale jak juz wiesz na alegro wiecej niz 500 zl niedostaniesz :frowning:

Komputer jest na allegro ZAPRASZAM!!!Poniżej Link:

**********************************

Update:

Forum to nie tablica z ogłoszeniami. !!

fiesta

Ja tak z ciekawosci chiałbym wiedzieć ile jest wart mój komputer.Jest to Sempron 2500+,384mb ram ddr(256+128),Asus Radeon 9550 128mb\128bit nie podkręcany(chodź zamierzam to zrobic),płyta A7N8X,Dysk 60 GB 7200obrotów, DVD-LG,Nagrywarka CD-RW-Liteon, Karta dźwiękowa Augidy2(bo mam głośniki 5.1 a uwielbiam suchać muzyki),Zasilacz jakiś Tracer 350W,Zwykły napęd dyskietek 1,44.

Wejdź sobie na Allegro dział komputery i zobacz na ceny poszczególnych Twoich podzespołów i mniej więcej taka będzie jego cena jako całości.

http://www.allegro.pl/