Ile kosztuje sama robocizna za wymianę digitizera?

Witam, 

Mianowicie rozbił mi się digitizer w moim chińczyku i pytanie moje ile może kosztować wymiana w dowolnym serwisie? w takim sensie że ja dałbym sam przedni panel telefonu i nowy digitizer a oni by już odseparowali stary digitizer od lcd i przykleili nowy?

ok. 30zł.

Zależy, czy ktoś się podejmnie takiej roboty - potem jak coś źle poskładasz, to możesz mieć pretensje do serwisu, ze coś źle zrobili.

No bo wlasnie jest dylemat. Mam telefon iNew V8 PLUS z 5,5’’ ekranem w którym digitizer pękł mi w miejscu gdzie dochodzi tasiemka sygnałowa i przez to chyba dotyk przestał całkowicie działać. No i z Chin moge zamówić wyświetlacz z digitizerem co razem kosztuje ok 260-300zł i wymienić w 5 min z tym ,że numer modelu mojego wyświetlacza i nowego muszą sie zgadzać, a na moim chińczyk chyba zapomniał oznaczyć i nie mam skąd zczytać. Druga opcja to kupno w Chinach samego digitizera co kosztuje około 65zł poczekać te dwa tygodnie i dać komuś do roboty bo sam nie mam za bardzo wprawy. 

Weź tego capsa z tytułu wątku, bo można odnieść wrażenie jakby to napisał jakiś przygłup…

Digitzer wymienią Ci za max do 50 zł.

Jesteś pewien, że uda się oddzielić LCD od warstwy dotykowej i sam LCD jest sprawny? 

W serwisie mogą się tego nie podjąć, nie chcąc ryzykować uwalenia wyświetlacza.

W mojej miejscowości zaspiewali 150zł za robote, obdzwoniłem jeszcze kilka serwisów w Warszawie ale jak tylko nazwe telefonu usłyszą to od razu dziękuje.