Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Witam.

Mam pytanie, jak wyżej w temacie: ile kosztuje stworzenie jakiejś strony internetowej dla np. hurtowni? Dodam, że nie chce tego wiedzieć dlatego, że chce ją kupić. Wręcz odwrotnie - chcę sprzedać swoją własną stronę, ale nie wiem ile pieniędzy zażądać. Niżej moje prace :slight_smile:

Strona szkolna

Strona klanowa

Jak widać nie są to skończone strony, a są to tylko przykłady :slight_smile: Z góry dzięki za pomoc.

Takie strony jak te przykładowe to raczej niewiele, bo jeśli mam być szczery nie prezentują nic ciekawego… natomiast taka stronka np. hurtowni, albo sklepu internetowego, dobrze napisana i bogada w opcje konfiguracyjne a do tego w miarę prosta w użyciu, według mojego znajomego który siedzi w temacie warta może być nawet kilka tysięcy złotych, lub więcej - tak przynajmniej twierdził parę miesięcy temu:)

Zależy też, na jakim serwerze :]

chociaż go można zawsze zmienic :wink:

Chodzi mi o strone hurtowni z koszulami :smiley: Raczej nie wiele by się na niej znajdowało… kilka ofert itp.

Szkoda że druga stronka to tylko tylko 1 duży obraz.

Ta 2 stronka to tylko przykładowy design. Wystarczy pociąć i poskładać :slight_smile:

jak dla mnie lipa, ze względu na jakość kodu mi się nie podoba (tabelki, menu na obrazkach)

No to jak, wie ktoś ile można “dostać” za taką strone??

nie ma reguły, dostaniesz tyle ile wysępisz

:smiley:

nie no z 10są warte :roll:

pierwsza strona coś około 10zł-20zł za top no i jako takie menu.

Druga stronka po pocięciu i wstawieniu w kod ( myślę o CSS bo na tabelkach mało kto chce stronę ) około 100zł.