Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

(Adi90 90) #1

Witam.

Mam pytanie, jak wyżej w temacie: ile kosztuje stworzenie jakiejś strony internetowej dla np. hurtowni? Dodam, że nie chce tego wiedzieć dlatego, że chce ją kupić. Wręcz odwrotnie - chcę sprzedać swoją własną stronę, ale nie wiem ile pieniędzy zażądać. Niżej moje prace :slight_smile:

Strona szkolna

Strona klanowa

Jak widać nie są to skończone strony, a są to tylko przykłady :slight_smile: Z góry dzięki za pomoc.

(Sidhmor) #2

Takie strony jak te przykładowe to raczej niewiele, bo jeśli mam być szczery nie prezentują nic ciekawego... natomiast taka stronka np. hurtowni, albo sklepu internetowego, dobrze napisana i bogada w opcje konfiguracyjne a do tego w miarę prosta w użyciu, według mojego znajomego który siedzi w temacie warta może być nawet kilka tysięcy złotych, lub więcej - tak przynajmniej twierdził parę miesięcy temu:)

(Guauld) #3

Zależy też, na jakim serwerze :]

chociaż go można zawsze zmienic :wink:

(Adi90 90) #4

Chodzi mi o strone hurtowni z koszulami :smiley: Raczej nie wiele by się na niej znajdowało... kilka ofert itp.

(Leber86) #5

Szkoda że druga stronka to tylko tylko 1 duży obraz.

(Adi90 90) #6

Ta 2 stronka to tylko przykładowy design. Wystarczy pociąć i poskładać :slight_smile:

(Airborn) #7

jak dla mnie lipa, ze względu na jakość kodu mi się nie podoba (tabelki, menu na obrazkach)

(Adi90 90) #8

No to jak, wie ktoś ile można "dostać" za taką strone??

(Airborn) #9

nie ma reguły, dostaniesz tyle ile wysępisz

(Adi90 90) #10

:smiley:

(Sebazzdw) #11

nie no z 10są warte :roll:

(Barthezz) #12

pierwsza strona coś około 10zł-20zł za top no i jako takie menu.

Druga stronka po pocięciu i wstawieniu w kod ( myślę o CSS bo na tabelkach mało kto chce stronę ) około 100zł.