Ile mocy zasilacza będzie pobierać karta graficzna ASUS R9 270X 4GB 256BIT w grze CS GO na najniższych ustawieniach, a rozdzielczości 1280x1024?

Ile mocy zasilacza będzie pobierać karta graficzna ASUS R9 270X 4GB 256BIT w grze CS GO na najniższych ustawieniach, a rozdzielczości 1280x1024???

Tak.

Tak lub Nie.

Dlaczego chcesz tak bidować tę kartę? Miej rozum i godność człowieka - jak masz kiepski zasilacz, to kup sensowną używkę (sam mam lekko słabszą grafikę i zasilacz 450W za 60zł używka spełnia świetnie swoją rolę).

XD już jestem taki zmęczony że nie wiem co piszę sorki.

Na celeronie 400 MHZ tyle co w IDLE, a na I9 tyle co peaku. Dane wygooglować :wink:

Ale ja chciałem ile karta pobiera mocy a ty o jakiś prockach.

Wyśpij i zacznij pisać tak aby czytelnik zrozumiał czego chcesz.

Tobie bardziej chodzi o to jaki zasilacz min. potrzebujesz, a nie ile mocy pobiera karta,
bo to Ci raczej zbędne wiedzieć podejrzewam.

Zasilacz dobrać lepiej pod maksymalne obciążenie, a nie by tylko w CSie na low wytrzymał.
Bo włączysz jakąś wymagającą grę, i PC się wyłączy.

PSU względnie 500W/550W przy starszych z dwoma liniami 12V, lub z jedną silną - PSU 400, najlepiej 450W.

Pytanie powinno brzmieć, jaki zasilacz, i w jakiej cenie potrzebuję.

Wpiszesz model karty i PSU, i wyskoczy Ci czy ktoś miał taką konfigurację np.

Inna sprawa że lepiej mieć zapas mocy dla żywotności sprzętu.

Chyba że chcesz policzyć rachunek za prąd.
80W będzie pod pełnym obciążeniem.
Ile użycie GPU w Twojej grze oscyluje poniżej 100%, tyle mniej więcej procent można by roboczo odjąć. Dodatkowo blokowanie klatek dodatkowo obniża pobór mocy.

Kolega wyjaśnił, z palca nikt nie policzy. Przy mocnym procku kartą wyciągniesz obciążenie 100%, przy złomie 1% i to niezależnie od low/high. Dla bezpieczeństwa potrzebujesz psu 450W, zależy od reszty budki.

Starsze 450W z 2x 12V się wyłączą niektóre pod obciążeniem.