Ile mogą kosztować skrypty takie jak na fotce

(Ram Bo14) #1

witam

zastanawiam się ile mogą kosztować skrypty takie jak na fotce są a dokłanie baza danych szukanie fotek wżucanie fotek na konto podglądacz ?:> jak bym chciał takie coś zamówić to ile musze waszym zdaniem szykować kasy?

(Pavobe Reg) #2

Na pewno nikt ci nie da kopii fotki za żadną kasę. W gre wchodzą jedynie podobnie działające skrypty.

(Airborn) #3

To zależy czego oczekujesz dokładnie... Załóżmy, że projekt bazy danych, jej utworzenie i podstawowa obsługa w granicach 2000pln

(Ram Bo14) #4

no to czyli dobrze tafiłem bo wyrobie się pewnie w 400zł kumpel robi mi wszystkie takie same skrypty jak na fotce są

(Pavobe Reg) #5

Teoretycznie, bo mało ludzi widziało panel admina, czy moderatora na fotce.

(Marek Ciarkowski) #6

dlatego najgorsze co można robić to robić coś dla kumpla :slight_smile: no chyba że Ty jesteś grafikiem i masz zamiar współdzielić zyski z serwisu.

(Ram Bo14) #7

a wiesz jestem grafikiem heh ;] a tymi zyskami to raczej chyba nie będe się dzieli bo na początku umawialiśmy się że albo kasa albo dzielimy się zyskami ale teraz napisał mi że kase potrzebuje i za skrypt logowania 100zł chce więc raczej nie będe się dzielił ;] i tak w sumie dużo :stuck_out_tongue: sam wcześniej zrobiłem ale coś skrypt e mailowy o logowaniu nie działał mi wq się i usunełem wsio :stuck_out_tongue: i dlatego do kumpla zagadałem hihihi ps. taki sprzęt masz i na zasilaczu 200w aż nie moge uwierzyć ;]

(Marek Ciarkowski) #8

No cóż z Twojej strony jest ok. Dziwi mnie tylko że chce mu się robić skrypty za taką cenę. Co do sprzętu - to już bodajże 5 zasilacz bo wszystkie się jarają, co się spali to kołuję jakiś stary i jazda :smiley: Może wymienię wkrótce - jak na razie zastanawiam się między wygodny słaby laptop a mocny nieporęczny stacjonarny :slight_smile:

(Ram Bo14) #9

heh kup na allegro zasilacz 350w za 30 zł ;] ja tak zrobiłem i u mnie git łazi :slight_smile: hhihi off topic :wink: