Ile mogą kosztować skrypty takie jak na fotce

witam

zastanawiam się ile mogą kosztować skrypty takie jak na fotce są a dokłanie baza danych szukanie fotek wżucanie fotek na konto podglądacz ?:> jak bym chciał takie coś zamówić to ile musze waszym zdaniem szykować kasy?

Na pewno nikt ci nie da kopii fotki za żadną kasę. W gre wchodzą jedynie podobnie działające skrypty.

To zależy czego oczekujesz dokładnie… Załóżmy, że projekt bazy danych, jej utworzenie i podstawowa obsługa w granicach 2000pln

no to czyli dobrze tafiłem bo wyrobie się pewnie w 400zł kumpel robi mi wszystkie takie same skrypty jak na fotce są

Teoretycznie, bo mało ludzi widziało panel admina, czy moderatora na fotce.

dlatego najgorsze co można robić to robić coś dla kumpla :slight_smile: no chyba że Ty jesteś grafikiem i masz zamiar współdzielić zyski z serwisu.

a wiesz jestem grafikiem heh ;] a tymi zyskami to raczej chyba nie będe się dzieli bo na początku umawialiśmy się że albo kasa albo dzielimy się zyskami ale teraz napisał mi że kase potrzebuje i za skrypt logowania 100zł chce więc raczej nie będe się dzielił ;] i tak w sumie dużo :stuck_out_tongue: sam wcześniej zrobiłem ale coś skrypt e mailowy o logowaniu nie działał mi wq się i usunełem wsio :stuck_out_tongue: i dlatego do kumpla zagadałem hihihi ps. taki sprzęt masz i na zasilaczu 200w aż nie moge uwierzyć ;]

No cóż z Twojej strony jest ok. Dziwi mnie tylko że chce mu się robić skrypty za taką cenę. Co do sprzętu - to już bodajże 5 zasilacz bo wszystkie się jarają, co się spali to kołuję jakiś stary i jazda :smiley: Może wymienię wkrótce - jak na razie zastanawiam się między wygodny słaby laptop a mocny nieporęczny stacjonarny :slight_smile:

heh kup na allegro zasilacz 350w za 30 zł ;] ja tak zrobiłem i u mnie git łazi :slight_smile: hhihi off topic :wink: