Ile mogę nabić pobranych danych grając przez neta?

(Jurasikpiotr) #1

Witam! Mam nadzieję, że dobry dział, ale wydaje mi się, że tak. Mam pytanie: czy grając na Xboc Live z innymi użytkownikami nabijam ilość pobranych danych? Mam Xboxa 360 połączonego z internetem przez router. Mam neta, a z niego korzysta aż pięć komputerów. Mieliśmy nawet już dwa ostrzeżenia, że przekroczyliśmy download limit. A chciałbym wiedzieć czy grając sobie na Live nie nabijam nam pobranych danych, bo to może się źle skończyć :? obecnie mamy 60 GB limitu. Gdyby taki limit był dla jednej osoby to nie byłoby problemu. Ale z neta korzysta aż pięć komputerów więc sami wiecie... A więc tak:

• jeśli coś pobieram - program, film itp. to nabijam ilość pobranych danych

• jeśli przeglądam internet (szczególnie youtube.pl) to również

• Tak więc, jeśli przeglądam internet na Xboxie (przez Live) to też pewnie mi nabija co nie?

Wiem, że jeśli pobiorę jakieś demo to wiadomo, że mi pobiera.

1. A jeśli gram tylko z innymi to również podczas takiego grania są pobierane dane? Jeśli tak to jak duże? Czy to tylko łączy, ale nic nie pobiera? Niby pobiera dane z serwera i są one bardzo małe, ale chciałem zapytać. Chciałbym wiedzieć czy mogę grać spokojnie nie martwiąc się, że nabiję sporo pobranych danych.

(Orsonpel) #2

Ofiara projektu "Informatyzacja od małego"?

(Jurasikpiotr) #3

Dalej napisałem, że pobiera dane z serwera i je do niego wysyła. Te dane jednak nie są duże ponoć, ale chciałem właśnie spytać na jakimś konkretniejszym forum, gdzie ktoś coś mądrego napisze.

(system) #4

Nie jest tego zbyt wiele, ale weź pod uwagę że są one pobierane i wysyłane przez cały czas grając przez neta, a tego się może nazbierać. Biorąc pod uwagę że masz przekichane u admina, zrezygnował bym z grania w tym miesiącu.

(Jurasikpiotr) #5

No tu niby masz rację. Też do tego doszedłem, że ciągle grając to mi się może nabić sporo. Od dziś nie będę za dużo grał na Live. A wielka szkoda :frowning: Nie wiem, co teraz zrobić. Trochę szkoda.

(DiamondBack) #6

60 Gb limitu... co Ty masz za dostawce?! Zmień neta na kazdy inny gdzie nie ma limitow i graj do woli.

Najlepiej w Netii . Z neostradą są same problemy

(Goodprogram) #8

a w ogóle miałeś neostradę, czy tylko z bajek doszedłeś do takich wniosków ? ...

ja mam neostradę parę lat i żadnych problemów

(piNwin^) #9

Zależy do jakiego serwera zostanie podłączony, u mojej siostry przerwa średnio co 2 godziny, po prostu zrywa połączenie i trzeba się łączyć :wink: Wiec to jest zależny od serwera :slight_smile:

Heh , mam neostrate 3-4 lata .

Była awaria w moim mieście . Przez dzień nikt nie miał neta . Następnego dnia u wszystkich normalnie tylko u mnie nie było neta . Rozłączyli mi internet na 29 dni a 30 podłączyli 512 kb po to abym umowy nie mógł rozwiązać .

Często mam przypadki pojedynczych rozłączeń .

Specjalista który wtedy do mnie przyjechał powiedział " To coś w centrali " . Czekałem na niego tydzień .

Nie wiedziałem że w bajkach piszą o noestardzie .

W google :

Wyniki 1 - 10 spośród około 287,000 dla zapytania neostrada problem. (Znaleziono w 0,25 sek.)