Ile mogę nabić pobranych danych grając przez neta?

Witam! Mam nadzieję, że dobry dział, ale wydaje mi się, że tak. Mam pytanie: czy grając na Xboc Live z innymi użytkownikami nabijam ilość pobranych danych? Mam Xboxa 360 połączonego z internetem przez router. Mam neta, a z niego korzysta aż pięć komputerów. Mieliśmy nawet już dwa ostrzeżenia, że przekroczyliśmy download limit. A chciałbym wiedzieć czy grając sobie na Live nie nabijam nam pobranych danych, bo to może się źle skończyć :? obecnie mamy 60 GB limitu. Gdyby taki limit był dla jednej osoby to nie byłoby problemu. Ale z neta korzysta aż pięć komputerów więc sami wiecie… A więc tak:

  • jeśli coś pobieram - program, film itp. to nabijam ilość pobranych danych

  • jeśli przeglądam internet (szczególnie youtube.pl) to również

  1. Tak więc, jeśli przeglądam internet na Xboxie (przez Live) to też pewnie mi nabija co nie?

Wiem, że jeśli pobiorę jakieś demo to wiadomo, że mi pobiera.

  1. A jeśli gram tylko z innymi to również podczas takiego grania są pobierane dane? Jeśli tak to jak duże? Czy to tylko łączy, ale nic nie pobiera? Niby pobiera dane z serwera i są one bardzo małe, ale chciałem zapytać. Chciałbym wiedzieć czy mogę grać spokojnie nie martwiąc się, że nabiję sporo pobranych danych.

Ofiara projektu “Informatyzacja od małego”?

Dalej napisałem, że pobiera dane z serwera i je do niego wysyła. Te dane jednak nie są duże ponoć, ale chciałem właśnie spytać na jakimś konkretniejszym forum, gdzie ktoś coś mądrego napisze.

Nie jest tego zbyt wiele, ale weź pod uwagę że są one pobierane i wysyłane przez cały czas grając przez neta, a tego się może nazbierać. Biorąc pod uwagę że masz przekichane u admina, zrezygnował bym z grania w tym miesiącu.

No tu niby masz rację. Też do tego doszedłem, że ciągle grając to mi się może nabić sporo. Od dziś nie będę za dużo grał na Live. A wielka szkoda :frowning: Nie wiem, co teraz zrobić. Trochę szkoda.

60 Gb limitu… co Ty masz za dostawce?! Zmień neta na kazdy inny gdzie nie ma limitow i graj do woli.

Najlepiej w Netii . Z neostradą są same problemy

a w ogóle miałeś neostradę, czy tylko z bajek doszedłeś do takich wniosków ? …

ja mam neostradę parę lat i żadnych problemów

Zależy do jakiego serwera zostanie podłączony, u mojej siostry przerwa średnio co 2 godziny, po prostu zrywa połączenie i trzeba się łączyć :wink: Wiec to jest zależny od serwera :slight_smile:

Heh , mam neostrate 3-4 lata .

Była awaria w moim mieście . Przez dzień nikt nie miał neta . Następnego dnia u wszystkich normalnie tylko u mnie nie było neta . Rozłączyli mi internet na 29 dni a 30 podłączyli 512 kb po to abym umowy nie mógł rozwiązać .

Często mam przypadki pojedynczych rozłączeń .

Specjalista który wtedy do mnie przyjechał powiedział " To coś w centrali " . Czekałem na niego tydzień .

Nie wiedziałem że w bajkach piszą o noestardzie .

W google :

Wyniki 1 - 10 spośród około 287,000 dla zapytania neostrada problem. (Znaleziono w 0,25 sek.)