Ile mogę otrzymać za komputer stacjonarny z VOBIS?

Witam serdecznie,

jak w temacie. Ile mogę otrzymać pieniędzy, orientacyjnie, za poniższy sprzęt. Podaję parametry. Dotyczy to tylko jednostki centralnej z oryginalnym systemem Vista. Ta jednostka, to chyba mini, bo skrzynka jest mała.

 

Parametry:

dane na temat procesora znajdują się w załączniku.

 

Pozostałe to:

Pamięć 3 Giga RAM, jedna kość to 1 GB i druga to 2 GB DDR2. Kingstona PC2-5300 333MHz

Dysk twardy 250 GB

Płyta główna GIGABYTE G33M-S2

GRAFIKA to: NVIDIA GEFORCE 8600 GT 256 MB

 

Co o tym sądzicie?post-63445-0-88551400-1398096654_thumb.j

moim zdaniem maksymalna cena za to to około 400 zł ale niech się wypowiedzą inni.

Tak, proszę o opinie innych :slight_smile: Za powyższą oczywiście dziękuję :slight_smile:

Jak dla mnie to naprawdę max 200 zł oczywiście za samą jednostkę centralną, więcej nie ma szans bo to już bardzo stary komputer…  

No trochę lat ma :slight_smile:

Procesor intel core 2 quad chodzi na allegro średnio za 200 zł to według mnie to tak : 

 

Procesor - 170 zł 

Ram - 70 zł

Dysk zależy w jakim stanie od 50 zł

Płyta - 70 zł

Grafika - 70 zł

 

Całość - 430 zł

 

Posiłkowałem się na cenach z allegro

Fakt, procesor nie jest zły. Co do dysku, trudno mi powiedzieć jaki jest stan, po prostu jeszcze chodzi :slight_smile: No jednostka troszkę hałasuje, ale to chyba naturalne, bo jest wiekowy. Powyższe zestawienie jest szczegółowe, podoba mi się :slight_smile: Natomiast podane są tutaj przez Was trzy różnie warianty cenowe, duża rozbieżność. No dwie są bliskie kwoty 400 zł. Może to ta kwota? :slight_smile:

Moim zdaniem max 380 zł.

Sprzedaj na części wyciągniesz znacznie więcej niż za całość myślę około 400zł w całości będzie ciężko sprzedać ale możesz spróbować za 400zł wystawić jak się nie sprzeda to wystaw na części.

Widzę, że kwota 400 zł powtarza się, więc będzie to optymalne i za tyle wystawię :slight_smile: Zobaczymy, co i jak:) Dziękuje za pomoc! :slight_smile: Temat można zamknąć :slight_smile: