Ile mogę wołać za napędy dvd writer model sh-s182, cdrom - samsung model scr-2431, lg model crd-8322b

Ile mogę wołać choćby na olx.pl za napędy, :

 

dvd writer model sh-s182 ( Jest w dobrym stanie i wyglądzie)

SH-S182D_BEBN.jpg

cd rom - samsung model scr-2431(Tylko że ja mam czarny i jest wada że nieraz klapka troszkę się wysunie ale nie do końca i trzeba ręką klapkę otworzyć )

scr_2431.gif

cd rom lg model crd-8322b(kolorek biały delikatnie zblakł ze starości)

CRD-8322B-DO-R-unit.jpg

Wszystkie napędy są sprawne, w dobrym stanie(tylko ten samsung model scr-2431, wadę z klapką ma) a jeśli chodzi o wygląd zadbane.

 

Witam. pierwszy napęd w jakiejś zarchiwizowanej aukcji znalazłem za 15 zł,samsunga nie znalazłem a  lg również oscyluje w okolicach 10 zł

DVD może ktoś kupi do maksymalnie 20 zł. CD-romy może jakiś zbieracz złomu weźmie za kilka zł.

Co tak słabo myślałem że troszkę więcej warte są przynajmniej do 50 tyszek ten dvd.

A taki dysk twardy z firmy ExcelStor Callist 40gb model J840 za ile mógłby pójść ? Tylko że ten dysk nie jest przez połączenie kablem SAT 

To jest już praktycznie śmieć, nikomu niepotrzebny . Dlaczego sądzisz, że ktoś chciałby to kupić?

Odyniec_Stary

Śmieć śmieciem, niektórzy mają komputery stacjonarne którzy mają jeszcze stare płyty główne i nie mogą mieć sata no to wtedy by takiej osobie się przydał oczywiście gdyby była komuś by potrzebna.

A napędy przy stacjonarkach się przydają chyba choćby do przegrywania płyt z jednej na drugą na przykład 

Napęd nawet nie wykorzysta SATA. U mnie są 4 złącza SATA i 2 złącza ATA i przez ATA wolę właśnie podłączać napędy optyczne, które dziś przydają się głównie do archiwizacji. Nagrywarki BD nadal są drogie, a nową DVD można dorwać za ok 80zł.

Jeśli brakuje Ci pieniędzy. to więcej zarobisz na roznoszeniu ulotek przez jeden dzień.