Ile mogę wziąć za klucz do win xp?

Siema, wygrzebałem starego lapka z oryginalnym windowsem xp czyli nalepka z kluczem.

Czy mogę to odsprzedać na allegro i ile mniej więcej mogę za to zażądać ?

Proszę o pomoc bo w ogóle nie orientuje się w temacie :frowning:

Jeżeli system był aktywowany to nikt Ci tego nie kupi bo już i tak na innym kompie nie aktywuje.

Chyba że sprzedasz starego lapka z xp, to weźmniesz tyle ile wart laptop

Jeżeli laptop nie jest na chodzie to klucz jest nic nie wart.Napraw laptopa i wtedy sprzedaj.

Bez laptopa zero złotych. Windowsa na licencji OEM nie można sprzedać, chyba ze sprzedasz razem z komputerem na któym jest zainstalowany. Swoją drogą nie dasz rady okleić tej naklejki, i nawet nie próbuj, bo próba jej okklejenia poskutkuje jej zniszczeniem.

Nic nie możesz wziąć, gdyż z pewnością to OEM który nie podlega odsprzedaży bez komputera na którym został preinstalowany. Również z pewnością system jest dedykowany pod konkretny model laptopa.

Ehh lipa :C bo myślałem że to jest też na 3 komputery licencja :((

No nic w takim razie nie zarobie bo laptop jest zepsuty i za drogo wyjdzie naprawa :CC sprzedam go do skupu popsutych laptopów jakiegoś :C

dzięki za pomoc :slight_smile:

Bez sensu. Oddaj go do ekspertyzy żeby dowiedzieć się co padło, potem rozkreć go, rozmontuj I sprzedaj to co sprawne - przypuszczam, ze więcej na nim zarobisz w ten sposób. Co do Windowsa do na kilka stanowisk są wersje korporacyjne - one właśnie mają tak, że na jeden klucz instalujesz system na kilku stanowiskach…