Ile moge wziąść za zrobienie strony ($)?

Siemka znajomy mnie poprosił bym napisał mu strone a on mi zapłaci ale nie wim ile moge zażądać za zrobienie takiej stronki ??

to zalezy jakiej storny!! !!

czy aukcji na allgro za która sobie mozesz wołac max 30 zł

czy wielkiego, potęznego portalu z java i innymi bajerami za min 2000 zł

a jakie języki używasz?

Jaka tematyka tej strony? W jakim języku będzie napisana?

Na początek, to musisz podszkolić język polski. Brzydko wyglądają strony z błędami.

Jeśli można to podłączę się do tego tematu.

Ile wziąć za dokonanie zmian na istniejącej stronie: będzie to reorganizacja witryny (zmiana kilkunastu linków tekstowych na odsyłacze w formie obrazków, dodanie jakichś pozycji do menu, może nowych podstron na istniejącym już layoucie), całość w HTML+CSS do tego pewnie jakaś obróbka zdjęć (przygotowanie wspomnianych linków formie obrazków) i wstawienie tego na serwer.

Sądzę, że czas mojej pracy wyniesie kilka godzin.

Stronę robił kto inny więc myślę, że może mi to pójść trochę ciężej niż gdyby od początku była robiona przeze mnie.

Czy w ogóle istnieje jakiś orientacyjny cennik usług związanych z tworzeniem www?

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam.

Sam musisz sobie ustalić “cennik” , wiadomo zrobienie kilku bannerów to niewielka robota + mało czasu , ale np. zaprojektowanie strony , dopracowanie kodu , pozycjonowanie itd. to dużo czasu więc i większa stawka. :slight_smile:

zważywszy że zrobienie prawdziwego skomplikowanego portalu zajmuje z miesiąc albo i dłużej to taka przeróbka która zajmie ci parę godzin to hmm sam nie wiem ja bym pewnie wziął ze 100-300zl zależy ogólnie czy osoba dla której robie ma kasę, czy strona ma coś na siebie zarabiać itp… ;] wszystko zależy w zasadzie od ciebie ;]

pozwól że Ciebie poprawię :slight_smile: Za stronkę dla salonu meblowego można zgarnąć 2 tyś a co do portalu to zapomniałeś chyba zera :stuck_out_tongue: pozdro