Ile może kosztować Autograf Michael Jackson

Witam, posiadam autograf Michaela Jacksona i sprzedaje go na aukcji, ale niestety nie znam się na tym i nie chce na tym stracić dlatego chciałbym wiedzieć ile jest wart ten autograf, na chwile obecną mam ofertę od ręki 800zł

ja widziałem ofertę na allegro…

kup teraz 8 000 zł a licytacja była od 6 000 zł

autograf z certyfikatem

niedawno była ta aukcja, ale już jej nie ma

Myślisz, że gdybym wyrobił certyfikat - cena byłaby wyższa? Orientujesz się może jakie są tego koszty?

Pytanie też czy ktokolwiek licytował za te 6tys… :expressionless:

nie mam pojęcia jak to działa, jak to się robi z tymi certyfikatami… widziałem tylko taką aukcję ;p poszukaj sobie coś na ten temat, bo może to nie jest aż tak drogie, a certyfikat dający pewność że autograf jest prawdziwy na pewno podniesie jego cenę :smiley:

pozdrawiam

a to czy ktoś to kupił, czy tez licytował to tego nie wiem… bo ja tylko przeglądałem aukcję i trafiłem na to i potem nie patrzyłem więcej, ale wydaje mi się że może aż 6 000 zł byś nie dostał, ale jakbyś wystawił na aukcję autograf z certyfikatem to po za zwykłymi fanami, kupnem mógłby się zainteresować ktoś kto jest w stanie parę tysięcy zapłacić za to… tak mi się tylko wydaje

Uważaj na skarbówkę :stuck_out_tongue:

Poczekaj 30 lat - za 30 lat sprzedaż go za kilka milinów

Wy to nie macie na kim interesów robić? Lol dla mnie autograf był zawsze pamiątką a nie przedmiotem interesów :slight_smile: Ale życzę powodzenia i dobrej ceny, przede wszystkim nie daj się zrobić w kulki, bo ktoś kupi od Ciebie za 800 a sprzeda za 8000 a jak sprzeda jeszcze na amerykańskiej aukcji jakiemuś kolekcjonerowi to może i nawet te 8000 lub więcej będzie liczył ale w dolarach :slight_smile:

Pozdrawiam!

na Twojej aukcji, na zdjęciu coś ten autograf słabo widoczny :smiley: popraw go trochę markerem jakimś :D:D

żartuję oczywiście

nie wiem czy lepiej teraz szukać najlepszego sposobu na sprzedanie tego, czy poczekać jakiś czas?

Teraz jest szał, fani się zabijają o autografy, to najlepszy moment, bo nie chce mi sie czekać 30 lat :smiley: a potrzebuję pieniędzy na samochód :]

to napisz w opisie aukcji że gotówka lub zamiana na samochód :smiley:

a tak na serio to właśnie tez bardziej mi się wydaje że teraz jak jest ten szał, ale musisz znaleźć jakiś najlepszy, najbardziej opłacalny sposób sprzedaży. Może zagraniczne aukcje? eBay, patrzyłeś tam na takie rzeczy?

Moja aukcja ebay coś cieszy się małym zainteresowaniem ;/

Może jakoś źle wystawiłem?

na eBayu chyba powinny być wyższe ceny… jak teraz patrze na ceny domen to są po kilka milionów złotych a na allegro po kilka tysięcy

autograf za ponad 13 tyś zł na licytacji… jest licytowany

http://cgi.ebay.pl/Michael-Jackson-Sign … 1|294%3A50

ŁAŁ :open_mouth: ja bym się cieszył z 2000zł :smiley:

ja bym się smucił z 2000 zł jak bym miał świadomość że ktoś inny dostał kilkukrotnie więcej… można powiedzieć za to samo :smiley:

Ano tak, ale czy ktoś to kupi za tyle…? ;/ ciężko znaleźć takiego klienta

Dodane 10.07.2009 (Pt) 14:27

Zna się ktoś na ebay’u

Moja aukcja ebay

zastanawiam się czy jakoś, źle nie wystawiłem i może dlatego nikt się tym nie interesuje, drażni mnie to, że rejestrowałem się na ebay.com i automatycznie przeniosło mnie na ebay.pl i nie wyświetla się moja aukcja na ebay.com >,< ktoś może mi pomóc?

Sprzedajesz na dwóch aukcjach? Potem jak na jednej i drugiej ktoś będzie licytował to przedrzesz autograf na pół ? :slight_smile:

Zastrzegłem sobie prawo do zakończenia aukcji

Nie wiem jak w eBay ale na Allegro tak nie zrobisz:

Regulamin Allegro punkt 6.12.

Sprzedający może w każdym czasie zamknąć Aukcję, wówczas zwycięzców Aukcji ustala się według stanu na chwilę zamknięcia Aukcji. Jeżeli w trakcie Aukcji nastąpiła kradzież lub zniszczenie Towaru, Sprzedający w drodze wyjątku może zamknąć Aukcję bez ustalania jej wyniku (tj. nie ustala się zwycięzcy Aukcji), uprzednio odrzucając wszystkie złożone przez Licytantów oferty.

Więc jak zakończysz aukcję to będziesz musiał sprzedać osobie, która najwięcej dawała.

Ano zobaczy sie jeszcze :slight_smile:

zaznacz w opcjach aukcji że wysyłka na cały świat, teraz jak masz ustawione tylko Polska aukcja dostępna jest tylko na ebay.pl

“Wysyłka do; Polska”

To po co cały ten opis po angielsku jeśli sprzedajesz tylko na Polskę ?