Ile może kosztować naprawa digitizera?

Witam,

dziś rano wyłączając budzik w telefonie, zrzuciłem go z łóżka prosto na leżącego na dole Xooma 2. Pewnie “poszedł” ten nieszczęsny digitizer, gdyż na dotyk nie reaguje a poza tym wszystko OK. Czy orientuje się ktoś z Was, ile orientacyjnie kosztuje naprawa digitizera? Nie chodzi mi o cenę konkretnie w Lublinie (chociaż miło byłoby, jakby ktoś wiedziął), tylko ogólnie ile ludzie za to “biorą”.

Z góry dzięki :).

Nie opłacalne cześć kosztuje 3/4 sprzętu

Może i 100 zł, może i 300, zależy od modelu.

Butcher696 , sądzisz, że wymiana nędznej szybki z dotykiem, która w Internecie kosztuje 330zł wyniesie mnie aż 9 stów? To chyba jednak lepiej sobie to samemu wymienić…

Nędzna szybka w na przykład SGS3 to koszt 700zł - Tyle płacił znajomy w lutym w serwisie.

Ja wymieniałam szybkę z dotykiem w SE Walkman. Zapłaciłam 400zł.

Tylko,że było to w zeszłym roku.

mi w serwisie Nokii za wymianę wyświetlacza w Nokii c1-01 zaśpiewali 350zł nowy telefon kosztuje 175 zł kupiłem wyświetlacz na Allegro za 19 zł i wymieniłem sam koszt 30 zł z przesyłką.Uwaga na serwisy gsm,szukają głupków.

Mogę wstepnie Tobie wycenić ile cię wyniesie:

Ta szybka na allegro kosztuje około 250-300 zł + do tego dochodzi koszt robocizny. Około 50-100 zł więc do 400 zł koszt powinien się zamknąć

Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że bardziej się opłaci zmienić to samemu :D. Rozumiem, że przeważnie naprawa digitizera sprowadza się do rozkręcenia tabletu/telefonu, odklejeniu i wypięciu starego digitizera i wpięciu oraz przyklejeniu nowego?

Dodane 05.06.2013 (Śr) 15:41

szczepaniak5315 , też tak czułem, że 400-500zł będzie to kosztowało… Najwyżej zdecyduję się rzeczywiście zrobić to samemu.