Ile Może Kosztować Taki Zestaw Komputerowy - Proszę o Wycene

Cześć,

Proszę Was o wycene takiego zestawu komputerowego PC jak:

Płyta główna : Procomp BVD2A, chipset VIA ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Procesor : Intel Celeron 600 MHz, Socket 370 ( bez gwarancji, w pełni sprawny, nie podkręcany )

Pamięć : w sumie 320 MB

Pierwsza kość : Kingston SDRAM PC133 - 256 MB ( zakupiona w czerwcu 2006 roku, gwarancje bodajże ma wieczystą )

Druga kość : SDRAM PC133 - 64 MB ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Dyski : w sumie 35 GB

Pierwszy dysk : IBM 15 GB ( bez gwarancji, w pełni sprawny, bez bad sektrów )

Drugi dysk : Seagate 20 GB ( bez gwarancji, w pełni sprawny, bez bad sektrów )

Karta grafiki : NVIDIA GeForce4 MX 440 ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Karta muzyczna : Creative SB 128 PCI CT4810 ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Karta sieciowa : Compex 10/100 ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Napędy optyczne :

Pierwszy napęd optyczny : nagrywarka CD LG CED-8080B ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Drugi napęd optyczny : nagrywarka DVD LG GSA-H10N ( kupiona w sierpniu 2006 roku, na gwarancji do sierpnia 2008 roku )

Stacja dyskietek : 1.44 MB ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Obudowa : ATX biała

Zasilacz : 350 W ( bez gwarancji, w pełni sprawny, nie naprawiany )

Monitor : Samsung SyncMaster 740N ( kupiony w czerwcu 2006 roku, na gwarancji do czerwca 2009 roku, bez bad pikseli )

Drukarka : Canon PRIXMA iP 1500 ( kupiona w czerwcu 2006 roku, na gwarancji do czerwca 2008 roku )

Głośniki : Creative SBS 350 2 + 1 ( zakupione w grudniu 2005 roku, w pełni sprawne )

Klawiatura : multimedialna Samsung ( bez gwarancji, w pełni sprawna )

Myszka : Optyczna A4 Tech, SWOOP 3 ( świecąca, bez gwarancji, w pełni sprawna )

Ile aktualnie może być wart w/w zestaw komputerowy PC?.

Według mnie 860zł.

ja bym nie dał za niego 500… kwestia gustu i do czego będzie komuś potrzebny taki sprzęt, bo na przykład jeżeli dziecku które chce grać miałbym coś takiego kupić to byłoby to zmarnowane 500… do biura by się nadał ale po co mi maszyna do pisania za tyle kasy…

Tak myślałem że do 900 zł cena będzie się kształtować za cały taki zestaw PC - liczyłem że coś wiecej ale takie są niestety realia rynku komputerowego :frowning: .

jak dostaniesz za niego 900 to daj znac, może też mu coś sprzedam :stuck_out_tongue:

Może i kogoś znajdziesz,ale może być ciężko.