Ile może kosztować Win 7?

(ProTofik) #1

Czy jest znana jakaś przybliżona cena Windowsa 7 Ultimate x64 PL ? Mam zamiar zacząć zbierać na mój oryginalny system i kupić jak tylko wyjdzie :slight_smile:

Z góry dzięki za pomoc.

(Cosik Ktosik) #2

Z tego co ja wiem, około 319 dolarów. Tylko, że to były ceny szacunkowe, podane przez Ars Technica: KLIK

(Wiktor 1996 96) #3

win 7 ultimate x64 PL w Polsce wersja oem z 800zł

(Mateuszk1995) #4

Prawdo podobnie będzie kosztowała tyle co Vista.

(Yamaha503) #5

500-700zł

(clubber84) #6

Jeśli biorąc pod uwagę dzisiejszy "kryzys", jak go wszyscy nazywają (bo naprawdę, nie ma żadnego kryzysu, tylko zachłanni maklerzy giełdowi go rozbuchali, ponieważ obroty im spadły przez oszustwa bankierów w Stanach Zjednoczonych, które doprowadziły do bankructw tychże banków, co odbiło się na giełdach całego świata! Czy wszystko na świecie musi zależeć od widzimisię jakiegoś tam amerykanina? :? ), Windows Se7en będzie kosztował tyle, co Vista, no może ciut taniej.

(Robson150) #7

@ProTofik,spokojnie na zmywaku zarobisz na Win7:)

(Himmak5g) #8

Bezie kosztowął tyle co Vista. Raczej kryzys tego nie zmieni. Po prostu Microsoft bezie miał mniejszą marżę.

(Lukaszxp) #9

clunner4 po prostu amerykanie zbyt lekką ręką rozdawali kredyty, ludzie nie dali rady spłacać i buba :stuck_out_tongue:

Żeby nie było OT: równiez słyszałem o cenie około 300-320 $$, ale Windowsa se7en będzie około 8 wersji a każda w innej cenie :slight_smile:

(ProTofik) #10

Chodzi mi dokładnie o Windows 7 Ultimate x64 PL BOX.

(clubber84) #11

clubber84! , a nie clunner4! :-x

Dokładnie: "i buba".

A teraz to "buba" musi się na Nas odbijać. :evil: