Ile może kosztować Win 7?

Czy jest znana jakaś przybliżona cena Windowsa 7 Ultimate x64 PL ? Mam zamiar zacząć zbierać na mój oryginalny system i kupić jak tylko wyjdzie :slight_smile:

Z góry dzięki za pomoc.

Z tego co ja wiem, około 319 dolarów. Tylko, że to były ceny szacunkowe, podane przez Ars Technica: KLIK

win 7 ultimate x64 PL w Polsce wersja oem z 800zł

Prawdo podobnie będzie kosztowała tyle co Vista.

500-700zł

Jeśli biorąc pod uwagę dzisiejszy “kryzys”, jak go wszyscy nazywają (bo naprawdę, nie ma żadnego kryzysu, tylko zachłanni maklerzy giełdowi go rozbuchali, ponieważ obroty im spadły przez oszustwa bankierów w Stanach Zjednoczonych, które doprowadziły do bankructw tychże banków, co odbiło się na giełdach całego świata! Czy wszystko na świecie musi zależeć od widzimisię jakiegoś tam amerykanina? :? ), Windows Se7en będzie kosztował tyle, co Vista, no może ciut taniej.

@ProTofik,spokojnie na zmywaku zarobisz na Win7:)

Bezie kosztowął tyle co Vista. Raczej kryzys tego nie zmieni. Po prostu Microsoft bezie miał mniejszą marżę.

clunner4 po prostu amerykanie zbyt lekką ręką rozdawali kredyty, ludzie nie dali rady spłacać i buba :stuck_out_tongue:

Żeby nie było OT: równiez słyszałem o cenie około 300-320 $$, ale Windowsa se7en będzie około 8 wersji a każda w innej cenie :slight_smile:

Chodzi mi dokładnie o Windows 7 Ultimate x64 PL BOX.

clubber84! , a nie clunner4! :-x

Dokładnie: “i buba”.

A teraz to “buba” musi się na Nas odbijać. :evil: