Ile musi byc miejsca na dysku "c" by system dobrze

(Martinzapiec) #1

Ile potrzeba miejsca na dysku "C" by system windows xp professional dobrze chodził ?

Użyłem szukajki ale nie znalazłem.

:frowning:

@DOWN

:o sorka pomyliłem działy :confused:

(Neon1992) #2

Z 5 GB.

A co ten temat ma wspólnego z Windows Vista?

(Tomekvip22) #3

Ale lepiej mieć więcej tak żeby pomieściły się tam jeszcze wszystkie programy. Bo jeśli będziesz chciał zrobić lustro partycji to po przywróceni nie będziesz miał żadnych problemów.

(model12) #4

Ja mam 5 GB na wszystko ,czyli system,programy zabezpieczające typu anty wir, ad adware,pakiet office, tudzież inne programy a mam tego oooo!! tak więc powinno wystarczyć 7GB.POZDRO.

(Martinzapiec) #5

mam na dysku c ogólnie 9 gb a teraz zostało 3gb i czy moj system moze dobrze działać (windows XP Pro)

(Witam200) #6

Mój kolega ma partycje 5-6GB, wolnego miejsca ma 122mb i XP chodzi mu OK.

(P@zik) #7

No na sam xp potrzeba ze 3 a do komfortowej pracy z 6... plus programy to wg. mnie to z jakieś 13, 14 GB... ale to i tak wielka ciasnota... ja mam 120 i mam zamiar dokupić jeden dysk o poj. 160 GB :slight_smile:

(system) #8

do poprawnego działania XP (niezależnie który) nie potrzeba dużo miejsca na dysku - choć zawsze wiadomo im więcej tym lepiej - to mówię że ładnie zdefragmentowany, trzymany w porządku, z dala od wirusów robaczów itp -> XP może działać nawet na 300MB-450MB, nawet mniej.

ja mam zawsze wielki bałagan bo nie mam gdzie pomieścić plików i walają się po każdej partycji i to nie przeszkadza w działaniu XP jak na partycji systemowej jest mniej niż 1GB

(Wujek 15) #9

Niby do poprawnego dzialania Visty potrzeba 17 Gb - To sa informacje m$ :slight_smile:

(system) #10

WSZtm

(Die Eye) #11

Ja bym na twoim miejscu nie żałował miejca na partycje systemową. 15gb wystarczy w 100%