Ile musi byc miejsca na dysku "c" by system dobrze

Ile potrzeba miejsca na dysku “C” by system windows xp professional dobrze chodził ?

Użyłem szukajki ale nie znalazłem.

:frowning:

@DOWN

:o sorka pomyliłem działy :confused:

Z 5 GB.

A co ten temat ma wspólnego z Windows Vista?

Ale lepiej mieć więcej tak żeby pomieściły się tam jeszcze wszystkie programy. Bo jeśli będziesz chciał zrobić lustro partycji to po przywróceni nie będziesz miał żadnych problemów.

Ja mam 5 GB na wszystko ,czyli system,programy zabezpieczające typu anty wir, ad adware,pakiet office, tudzież inne programy a mam tego oooo!! tak więc powinno wystarczyć 7GB.POZDRO.

mam na dysku c ogólnie 9 gb a teraz zostało 3gb i czy moj system moze dobrze działać (windows XP Pro)

Mój kolega ma partycje 5-6GB, wolnego miejsca ma 122mb i XP chodzi mu OK.

No na sam xp potrzeba ze 3 a do komfortowej pracy z 6… plus programy to wg. mnie to z jakieś 13, 14 GB… ale to i tak wielka ciasnota… ja mam 120 i mam zamiar dokupić jeden dysk o poj. 160 GB :slight_smile:

do poprawnego działania XP (niezależnie który) nie potrzeba dużo miejsca na dysku - choć zawsze wiadomo im więcej tym lepiej - to mówię że ładnie zdefragmentowany, trzymany w porządku, z dala od wirusów robaczów itp -> XP może działać nawet na 300MB-450MB, nawet mniej.

ja mam zawsze wielki bałagan bo nie mam gdzie pomieścić plików i walają się po każdej partycji i to nie przeszkadza w działaniu XP jak na partycji systemowej jest mniej niż 1GB

Niby do poprawnego dzialania Visty potrzeba 17 Gb - To sa informacje m$ :slight_smile:

WSZtm

Ja bym na twoim miejscu nie żałował miejca na partycje systemową. 15gb wystarczy w 100%