Ile należy ładować akumulatorki Ni-Mh AA 2500mAH?

Ile należy ładować akumulatorki NI-MH typu AA o pojemności 2500mAH lub 2700 mAH przy założeniu że ładowarka daje prąd 220 mA. Posiadam ładowarkę, która nie daje informacji że akumulatorki są naładowane.

Witam! Min. 14 godz.

Ładowałem 16 godzin, w padzie od Xbox 360 działają i trzymają dość długo, walkman działa, dwa aparaty cyfrowe po takim ładowaniu nawet nie reagują. Nawet po dwóch takich ładowania aparat się nie uruchamiał. A baterie mają może rok. Kiedyś używałem GP 2700 i służyły aparatowi kilka lat. Więc albo ładuję za krótko, albo te akumulatorki teraz padają tak szybko albo ładowarka (GP Powerbank) jest do kitu.

Obstawiam, że to wina akumulatorków. Mam GP 1600 i GP 2500, które mają już 6 lat i nadal działają. Standardowe ładowanie-16 godzin.

No jak pisałem, GP 2700 nabyłem używane i służyły mi kilka lat i one już nie działają. Nabyłem komplet czterech GP 2500 podziałały rok i są problemy. Dzisiaj wrzuciłem rano o 7-ej do ładowania te GP 2500 i przed chwilą testowałem czy aparat nie reaguje. Nie reaguje czyli akumulatorki są niezdatne do użytku po 14 godzinach ładowania. Dzisiaj zakupiłem nowy komplet GP 2500 i je sprawdzę.

Ładowane dobę 2700 działają w padzie od Xbox 360. Cztery kreski, co jakiś czas pad się rozłącza tj. by padały te paluszki, mimo że jest full 4 kreski w dashboardzie.