Ile osób procentowo na forum dobreprogramy.pl korzysta z legalnych np. Windowsów?

Pytanie, jak wyżej plus o inne, licencjonowane OS-y również ?

Zrób ankietę, choć i tak mała szansa że 10% Ci odpowie.

1 polubienie

Ostatnio miałem od adminów w podobnym temacie info, że na tym forum nikt- co wydaje się wręcz nieprawdopodobne z wiadomych względów.

To nie była informacja, że nikt; tylko że forum nie wspiera pomocy dla systemów nielegalnie aktywowanych i takich praktyk tu nie można polecać.


Pewnie co innego jakbyś z starego blaszaka przenosił OEM, powołując się na prawo Unii Europejskiej.

“Ile osób procentowo na forum dobreprogramy.pl korzysta z legalnych np. Windowsów?”

To już Smoleń pytał: “a dla kogo ten wywiad”?

Publiczne przyznanie się do używania nielegalnej kopii to strzał w kolano.

wszystkich użytkowników forum?
Obecnych:
1,2% :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja mam wszystko legalnie. Jak czegoś nie mogę w danym momencie kupić, zastępuję darmową alternatywą. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

W sumie można zrobić ankietę, że tylko hackier po włamaniu do bazy sobie podejrzy co i jak (no chyba, że plugin jest tak zrobiony, że moderacja i administracja i tak widzi…).

Nie wiem czy policja będzie łamać bazę danych “WP”.


Chyba, że zrobić ją poza forum i każdy głosował przez jakiś VPN albo TOR, tyle jak zablokować multi głosowanie…

Jakby kogokolwiek interesowało że osoby prywatne używają nielegalnego oprogramowania? Po co jakieś zabawy w ukrywanie czegoś co nikogo nie interesuje?

Nie rozumiem też sensu tej ankiety. Próba masowego banowania tych co odważą się przyznać?

1 polubienie

Kto pyta nie błądzi :grinning:

Forum nawiedził kontroller?

Jasne, że tylko piraty nawet dostałem czapkę honorowego pirata. Co nie jest takie proste wiecie staż piracenia jest ważny :wink:

Jesteś z policji?

Kto nie skacze ten z policji, hop, hop, hop.

obraz obraz obraz

Pewnie ze 150% :sunglasses:

Od kiedy jest na forum, porusza tematy licencyjne, głównie systemu Windows.
:policeman:

…i desktop i laptop w 100% legalny. Poniekąd dlatego, że pełnią też często funkcję sprzętu firmowego :wink:

Z policją nigdy nie miałem i nie mam nic wspólnego.

Portal z pewnością jest infiltrowany / jak i wiele innych/, i warto zdawać sobie z tego sprawę. Mnie jednak proszę w to nie mieszać. To nie moja działka.

To miała być jakaś sugestia, czy tylko próba /nieudolna/ żartu ?