Ile powinien zarabiać dostawca jedzenia?

(Kiwi123456) #1

Witam! Jestem dostawcą w chińskiej restauracji,zarabiam 5 zł/h. Chciał bym się dowiedzieć jak wyglądają płacę na takim stanowisku, bo 5 zł mnie nie satysfakcjonuje :confused: . Dodam że auto mam z restauracji,paliwo też dają oni.

Powinien zarabiać tyle, na ile się zgodzi. Skoro nie odpowiada Ci stawka za jaką pracujesz, to dlaczego na nią się zgodziłeś?

(Robert Kol1956) #3

5 zł to nie jest nawet stawka głodowa… no chyba że przycinacie na paliwie;)

(Pablo_Wawa) #4

Jak dla takiego zajęcia i w dodatku bez kosztów własnych, to nie jest taka mała stawka - za 21 dni roboczych po 8h wychodzi 840 zł (na rękę). Nie utrzymasz się za to, ale dorobić można.

Oczekujesz wyższego wynagrodzenia - szukaj lepszej (czyli bardziej ambitnej i wymagającej) pracy.

(Martin8731) #5

To ja ulotkach wyciągam 10pln na rękę.

(Kiwi123456) #6

przycinamy na paliwie? to znaczy? nie odlewam sobie do kanistra haha a mógł bym :smiley: . Może są tu jacyś właściciele pizzeri/chińczyków/itp ?

(Boshi) #7

Na miesiąc oczywiście :stuck_out_tongue:

(Martin8731) #8

na godzinę

(Lukasz Stawski) #9

Witam. Według mnie jak chcesz zarobić większe pieniądze to niestety musisz się trochę narobić. Za takie prace jak rozwożenie różnych towarów to raczej będzie stawka minimalna. Ja zarabiam trochę ponad 2500 na rękę miesięcznie, ale pracuje w zakładzie kamieniarskim, więc nie jest to bardzo lekka praca.

(pstrowsky) #10

Więc chyba trzeba się rozejrzeć za inną pracą. Nawet na sprzątaniu, czy myciu okien zarobisz jeszcze raz tyle.