Ile razy można zmienić operatora?

Witam. Obecnie posiadam telefon z zarejestrowaną kartą heyah. Chciałbym przenieść numer do Play ale moje pytanie brzmi czy teoretycznie jeśli w Play mi nie będzie się podobało to mogę wrócić do heyah? Czy może jest jakiś okres w czasie którego nie ma możliwości tego dokonania i muszę czekać np 3 miesiące? I czy mogę dwa taką operację przyłączenia się do tego samego operatora powtórzyć np 3razy?

Nie ma limitów i operatora możesz zmieniać codziennie.

Jeśli przenosisz ten sam numer do innego operatora-zawierasz umowę /mix,abonament/ na określony okres.Jeśli zaś jest to oferta na kartę /zarejestrowana,czy nie/ to nie ma możliwości przeniesienia numeru na takich samych warunkach tzn. pre-paid.Możesz kupić kartę z nowym numerem Play i wtedy nic Cię nie “wiąże”. qwerty01 a Ty przenosisz codziennie?

Czemu nie można przenosić na tych samych warunkach?

Aby przeniesienie numeru do innej sieci było możliwe, musi być on zarejestrowany na nasze nazwisko w bazie operatora. Jeśli więc kartę SIM kupiliśmy w kiosku i nie odesłaliśmy dołączonego do niej formularza rejestracji, musimy nasz numer zarejestrować.

W ofercie prepaid jest możliwość przeniesienia numeru - np. prepaid Heyah - do prepaid Play. Jedyny wymóg to aby karta była zarejestrowana, wcale nie trzeba kupować karty sim z nowym numerem Play.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem.

Rozmawiałem z konsultantem play bo na stronce zapisałem się na rozmowę i ku mojemu zdziwieniu szybko zadzwonili.

Tak więc potwierdzam wszystko to co pisaliście. Żeby numer przenieść trzeba mieć zarejestrowaną kartę i uwaga zarejestrowana karta musi mieć te same dane na które będzie przenoszony numer. W Play przeniesienie numeru (chodzi o prepaid bo w abonamencie odbywa się to dłużej) następuje średnio do 24h. Ale żeby było ciekawiej możemy sobie zaznaczyć, że numer ma być przeniesiony np dopiero za tydzień.

Czytając wasze posty sądzę, że nie ma jako takiej ilości zmian operatorów a jest to ograniczone granicą przyzwoitości :wink: