Ile razy muszę doładować jeszcze, ERA tak tak?

siema.

mam koma w erze. Mogę gdzieś na necie sprawdzić ile doładowań mi jeszcze zostało?

i jeszcze jedno

Jeśli w jednym tyg. doładuje np: 2x 50 zł czyli będę miał już 6 miechów do przodu ? czyli jak mam na 36 doładowań zostanie mi tylko 30 doładowań?

Z góry thx za pomoc.

pZdr. :slight_smile:

Mi Nie miła Pani w erze powiedziała że z wyprzedzeniem nie można bo to się nie zalicza

**pa gupia w banbusa leci :smiley: już mam 4 lata prawie umowę na 1 kom. i ona mi, że zostało jeszcze z pół roku… KURka : (

W nowym mixie Playa można ładować na przód, więc teoretycznie można “zamknąć” cały okres obowiazywania umowy w kilka miechów.

http://www.blogplay.eu/2009/05/11/miesz … kim-garze/

Niestety Era to Era… :?

nie wiem … już skończę z erą i nie będę w nią dalej brnąć nie ma sensu :frowning:

nie wiem czy słyszeliście o tym, ale ja obecnie oczekuję na wprowadzenie tej nowej telefonii komórkowej od Gadu, mam nadzieję na jakąś fajną ofertę…

:smiley: nie wiem Xd ale myślę nie oczekuj jakichś rewelacji Xd

wirtualny operator jakich wiele to i nic ciekawego nie można się spodziewać. A takie żeczy które pyta autor wątku to należy pytać ale jeszcze przed podpisaniem umowy

O ile mi wiadomo to umowe w jednym dniu można zakończyć ale tylko w Plus Gsm w tej chwili w innych sieciach to jest nie możliwe. ps. Aż smiać mi sie chce z autora tego posta xD.