Ile razy trial WoW?


(Kylek) #1

Jakiś czas temu znajomy namówił mnie na World of Warcraft. Zacząłem od triala, by sprawdzić, czy mój kilkuletni laptop w ogóle tę grę pociągnie. Pociągnął... Grałem sobie przez 10 dni i trial wygasł. Loguję się dzisiaj na konto Battle.net a tam kolejny trial World of Warcraft do pobrania. Pobrałem więc klienta i mam teraz dwie gry World of Warcraft na liście (jeden trial, który wygasł i drugi, który ma jeszcze 10 dni). Niestety musiałem pędzić do pracy i nie miałem jeszcze okazji uruchomić pobranej gry.

wowsl.jpg

Widzę dwa rozwiązania:

  1. Drugi trial WoW to dodatek The Burning Crusade - wersja najbardziej prawdopodobna; okaże się za 8 godzin, gdy wrócę z pracy.

  2. Jakiś błąd platformy Battle.net - mało prawdopodobne zważywszy na jakość produktów Blizzarda.

Czy to normalne, że pojawił się drugi trial World of Warcraft? Może niepotrzebnie panikuję, ale mam na koncie Battle.net zarejestrowane wszystkie gry Blizzarda (łącznie z nowym StarCraftem) i nie chciałbym dostać jakiegoś bana, że gram sobie w triala za trialem tej samej gry.

Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim i mógłby mnie "uświadomić"?


(Igor 01) #2

Ten trial i tak ci nic nie da, ponieważ podstawowym ograniczeniem triala jest to, że możesz wbić maksymalnie 20 lvl na postaci.


(Kylek) #3

Już wszystko jasne (no może nie do końca...). Ten drugi trial to ta sama wersja WoW, w którą grałem poprzednim razem. Podczas logowania mam do wyboru dwa konta: WoW 1 (które wygasło i nie da się na nie zalogować) oraz WoW 2 (czyli drugi trailer). Miałem cichą nadzieję, że pogram w The Burning Crusade, ale niestety nie... Może dostanę TBC następnym razem :slight_smile:


#4

Na Twoim miejscu bym na to nie liczył. Kup podstawkę WoW'a, to dostaniesz miesiąc grania gratis.