Ile się teraz płaci za gg w telefonie?

Czesc.

Jakie koszty są uzytkowania gg na telefonie ? Mam Nokie 5310.

Znajomy mi mówił, że już nie trzeba osobno pakietu internetu wykupować tylko wystarczy zamówić gg za 5zł na miesiąc i nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Czy to prawda ?

I jeszcze żeby je pobrać, zainstalować musze skonfigurować int gprs w plusie czy wap gprs ? Ponieważ chciałem teć sobie zainstalować mini opere ale pojawia sie komunikat o braku dostępu do internetu.

Pozdro.

Czy tak naprawdę trudno sprawdzić u źródła czy my mamy specjalnie przepisywać na forum inne strony internetowe?

Czytaj tu: http://mobilne.gadu-gadu.pl/

No niby tylko te 5zł.

Ale teraz pobrałem te gg i przy instalacji wyskakuje komunikat czy pozwalam na polaczenie z netem klikam tak po chwili pojawia się że wymaga konfiguracji WAP i mam sie upewnić czy nie jest włączona konfiguracja Internet. Mam WAP na 100% bo 2 razy wysyłałem tą konfiguracje z gsmplus. Co mam zrobić?

Ja mam tel w play sgh l 760 i wykupuje pakiet internetowy 25MB za 5 zl i juz.A jak chcesz placic tylko za transmisje danych to pobierz sobie program mobidesk-jest tam gadu bez subskrypcji placisz tylko za dane.Dziala pod internet gprs bez problemow choc z podobno z niektorymi modelami nokii sprawia problemy.Polecam mobidesk-nie ma sensu wykupywac na tydzien czy miesiac subskrypcji za to ze korzystarz z gg.Jak cos pisz 8817099 to pomoge w konfiguracji telefonu i programu.Najlepiej popros operatora o konfig int gprs ustaw go w web -> ustawienia -> ustawienia konfiguracji i wybierz int gprs.Jak operator nie ma takiego konfiga to napisz do mnie na gg 8817099 to pomoge z tym konfigurowaniem.bede za godzine

Dodane 01.08.2010 (N) 20:41

Koszty ponosisz zawsze za wap bez wzgledu na operatora.Wywal mobilne gg zainstaluj mobidesk a dalej pokieruje

Dodane 01.08.2010 (N) 20:51

Do gg w tel musisz miec skonfigurowany int gprs do mini opery tez.Co do proszenia o konfig to pierw musisz go miec i pozniej dopiero ustawic.

Dodane 01.08.2010 (N) 20:54

Wyskakuje komunikat ze wymaga konfig wap-chodzi o int gprs jest niezbedny do tych ww. Aplikacji.

Dzięki ! Już mi śmiga gg :slight_smile:

Oplate za wap ponosisz zawsze przy gg

Bzdura. Nie przy aplikacji dla Ery i Plusa, dla tych sieci jest ryczałt niezależnie jak czesto i ile danych za pomocą GG prześlesz za pomocą tej oryginalnej aplikacji.

Czytałeś to co jest pod linkiem, który podałem wcześniej? Jeśli nie to przeczytaj, nie będziesz pisał bzdur.

Zgadzam się z QwartzC

“Pobranie aplikacji Gadu-Gadu oraz przesyłanie danych w ramach usługi jest bezpłatne, kiedy znajdujesz się w zasięgu sieci Plus i jesteś do niej zalogowany.”

Pobierana jest tylko opłata 5zł za gg na miesiąc. Nic więcej.

Nie wiem jak w innych sieciach ale w play tez nie placi sie za gg za dane-tez 5 zl miesiac.Ale to 5 zl to ja mam na pakiet play 25 mb i korzystam z gg do woli(mobidesk) bo playgg mi nie chodzi ale z mobideska jestem zadowolony-jest darmowy tylko placi sie za dane.

Dodane 18.12.2010 (So) 22:14

Teraz uzywam inspiro.Jesli ktos potrzebuje pomocy to w miare mozliwosci pomoge.

ja mam telefon w sieci orange i dziś kolega przesłał mi gadu, normalnie działa dobrze. tylko nie wiem ile będę za nie płaciła.

Można skorzystać z Inspiro albo Parlingo i wtedy bierze z pakietowej transmisji.

Więc jakiś czas korzystałem i opłate pobiera jedynie z gg, czyli np 5zł na jakiś czas, a internetu osobno nie pobiera.

hmm ja korzystam w moim monte przez parlingo za darmo narazie jest ok łacze przez wi-fi dobrze idzie ale chyba tylko tydzien te gg jest bezpłatne