Ile taki zegarek może być warty

Czemu używasz liczby mnogiej ?

Bo pewnie jesteś na utrzymaniu mamy/rodziców. 

No niestety jestem i w dodatku mam umiarkowany stopień nie pełnosprawności to muszę być, ale są też osoby, które też są  na utrzymaniu rodziców po 25 roku życia

Bo piszę o Tobie i Twojej mamie i bez urazy  ale dzięki  takim osobom  takowy proceder nadal kwitnie. Ja z reguły jak odbiorę telefon z zaproszeniem na  cokolwiek albo  odkładam słuchawkę, albo zadaję pytanie odnośnie ochrony danych osobowych (mojego numeru telefonu nie ma książce telefonicznej) i  grożę założeniem sprawy sądowej, co kończy się odłożeniem słuchawki przez telemarketera  :P

 

Nie do końca się z tobą zgodzę dzięki garnkom można pojechać na fajne wycieczki np.5 dniowe za śmieszne pieniądze.

Bzdury,  a  na  “wycieczce” kolejne  prezentacje i wciskanie kitu  naiwnym, albo  szantaż że jak  nie  kupisz  nie  pójdziesz na prezentację, nie będziesz miał  wstępu  do muzeum  teatru galerii 

Na wycieczce była tylko jedna prezentacja i nie było szantażu, bo ludzie płacili za wstęp do pewnych obiektów z własnej kieszeni może byłeś na takiej wycieczce, gdzie takie rzeczy występowały, ale na wycieczce, która mnie dotyczyła nic takiego nie było.

Piszesz z własnego doświadczenia? Opowiedz nam o tym :wink:

Nie, z  obserwacji  innych naiwnych …

A potem baranich koronek, znam nawet przykład że pani  z "piękne"j prezentacji zaciągała chwilówki  w para bankach  na podstawie danych podanych  na  “przepięknej” prezentacji, dostali  zegarek, a w zamian  za to kredyt w wysokości ponad  10  tyś PLN  …

Ci ludzie, którzy się na to nabrali musieli być podstawieni.

I ci ludzie którzy na sile krytykują a nie byli - jedna pani drugiej pani - prawda Fiesta :slight_smile:

To życzę powodzenia z  korzystania  z atrakcji oferowanych przez prezenterów a potem spłacania zaciągniętych  kredytów wziętych  na zakup rzeczy mających  uszczęśliwić naiwnych …

 

:P :P :stuck_out_tongue:

 

W moim domu to mamy pełno garnków z najlepszej szwedzkiej stali i wszyscy okrywamy się kocami z wełny merynosów :roll: :wink: wełny mam, tyle że na następny Hot Zlot DP oddam za darmo 130 osobom koce z wełny merynosów, która pomaga zatrzymać ciepło, gdy jest zimno i ochłodzić się, gdy jest gorąco.Dzięki temu, że jest ona kilkukrotnie cieńsza od tradycyjnej wełny, jej włókna przy kontakcie ze skórą nie wbijają się, lecz zginają, nie drażniąc skóry, jak to ma to miejsce w przypadku wełny pozyskiwanych z owiec zamieszkujących nizinne tereny.Nie kupiłem nigdy żadnego produktu nawet płynu do prania może Fiesta ty byś się skusił, bo masz słabą wolę, ale moja wola jest dużo silniejsza.Kiedyś z takiej wycieczki to sobie zrobiłem linie turystyczną jak jechaliśmy do Frankfurtu po skończonej prezentacji podszedłem do kierowcy i prezentera i powiedziałem, że w Frankfurcie zostaje myślałem, że prezenter się przewróci.

W zasadzie biura podróży na wycieczkach fakultatywnych przy różnego rodzaju wyjazdach wakacyjnych, szczególnie w krajach arabskich, podchodzą do niego nie inaczej. Podczas takiej wycieczki praktycznie zawsze chcą komuś wcisnąć jeśli nie dywany to biżuterię. Zarabiają nie tylko na opłacie za wycieczkę, ale przede wszystkim na reklamie. U nas za reklamę można mieć wycieczkę za darmo :slight_smile:

 

To byś mi dał trochę tej wełny piszę poważnie nie robię sobie w tym momencie żadnych żartów w moim pokoju zimą jest zimno przy nawet włączonym ogrzewaniu.

Tomi001 tobie okna plastikowe są potrzebne, a nie żadna wełna.

 

Mam okna plastikowe

W zimie u mnie w domu to nawet ogrzewania nie trzeba uruchamiać, więc co u ciebie jest nie tak ??

Może mieszka od szczytu i ma dziury w ścianach.