Ile to warte - PC-et i 2 monitory :)

Witam, myślę o przesiadce na nowy sprzęt(czytaj laptop). Na pewno musi być duży lcd-ek w lapie, tak z 17 cali to minimum(rozdz. 1280 x 1024 minimum! :slight_smile: :slight_smile: Dysk twardy z 300GB, nagrywarka DVD/CD, WiFi w standardzie G, jakaś już bardziej porządna karta graficzna i coś ze stajni C2D :slight_smile:

A sprzedać chciałbym kompa o takiej konfiguracji:

Też pytanie, czy to ma sens ta cała akcja ? Czy po sprzedaży tego kompa dostanę jakiś konkretny sprzęt, laptopa pod obróbkę zdjęć i czasem jakiś króciutki film bym zrobił :slight_smile:

//Znalazłem coś takiego tylko nie wiem czy uzbiera się tyle kaski ze starego PC-ta :wink: [KLIK](http://www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Compaq_/Pavilion/Notebooki_HP_Pavillon_rozrywka_dla_domu/HP_Pavilion_dv9x000 17_cali_duza_wydajnosc_rozrywka_dla_domu/HP_Pavilion_dv9780ew_T7250_17 2GB_NV8600_2X160GB_VHP/pelny,id,50416/)

żadnego sensu

Dlaczego ? Mógłbyś uzasadnić? Potrzebuję mobilności a nie wielką krowę pod biurkiem :slight_smile: Dostałem propozycję nowego Asus-a z c2d 2ghz na rdzeń z4 mb cache-m, 5 giga ramu(jakiś wynalazek od intela, mi mówił gość), grafikę 8600 Geforc-a, 250 GB dysk, nie jest złe… :slight_smile: Tylko mały, 15 cali :frowning:

Mały znaczy lekki, lekki znaczy mobilny, czyż nie tego chciałeś ?? :clever:

wybadaj allegro ile byś dostał za ten zestaw na części, a potem wyszukuj w sklepach internetowych jakiegoś porządnego lapka

put!neQ chętnie zobaczył bym cenę:P Takie rzeczy to alienware:P