Ile trwa przesylka telefonu?

Mam takie pytanie bo w srode 1 lipca zamowilam tel Samsung C3050 za 1zl przy przedluzeniu umowy i ile trwa przesylanie tego telefonu kurierem bo cos dlugo idzie;/??

Szukasz tutaj fachowej odpowiedzi, a może Nostradamusa? Jest to uzależnione od kuriera (nawet nie wspomniałaś jaka to firma), odległości, czynników losowych itd. Sprawdź w regulaminie transakcji w jakim terminie ma nastąpić realizacja zamówienia.

Absolutnie nie jest uzależnione od kuriera w takiej mierze żeby liczyć w kilku dniach , jeżeli kurier otrzyma przesyłke i zlecenie np. rano to już po południu z nią jest , jeżeli otrzyma po południu to jest z nią na drugi dzień zazwyczaj wczas rano (dla mnie wczas rano to tak do 9 godziny). Wszystko jest zależne od realizacji sklepu jak również posiadanych “zapasów” w magazynie tegoż sklepu.

Koleżanka złożyła zamówienie 1 lipca (4-5 to weekend). Można pod wziąć uwagę opieszałość banku / biura rachunkowego (jeśli ta symboliczna “złótówka” została wpłacona), bądź opieszałość sprzedającego /operatora (jeśli pojawiła się informacja o przesyłce pobraniowej), wydłużoną procedurę, brak pożądenego towaru w magazynie, zamieszanie w siedzibie z powodu hipotetycznego pożaru, przehandlowanie paczki przez kuriera na bazarze (jeśli to firma Zenek & Włodek sp. z naprawdę o.o.) / zaginięcie paczki / złamanie nogi przez kuriera itd. Już przerabiałem mnóstwo wariantów w zatargach z kurierami. W e-handlu istnieje pewien standard obsługi klienta i szybkość realizacji zamówienia (więc znaczące wydłużenie transakcji może być podstawą do ewentualnych roszczeń), ale jak wiadomo ■■■■ happens. Nie warto natomiast wpadać od razu w panikę. Można przecież skontaktować się ze sprzedawcą / kurierem.

Jak ja przedłużałem umowę z Orange to telefon jechał do mnie 3 dni. Zapytałem się nawet kuriera co by było gdyby mnie nie zastał to powiedział, żeby dzwonił i się umówił na wieczór, bo ma obowiązek dowieść ten fon w 24h od jego wydania z magazynu.