Ile trzeba czekać, na potwierdzenie przelewu, komputronik

Witam

Zamówiłem sobie dwa wentylatory w komputroniku oraz wybrałem dostawę kurierem mikro. Wczoraj czyli 2008-06-22 10:57:12 wpłaciłem na ich konto określoną kwotę, ale jeszcze w zakładce “dokumenty” pisze “Przygotowane - oczekiwanie na wpłatę” pod statusem. Ile czasu muszę czekać, aby już przekazali kurierowi i kiedy mniej więcej dostanę tą przesyłkę ??

Pierwszy raz kupuję w tym sklepie więc liczę na odpowiedzi tych, którzy tam już kupowali oraz znają odpowiedź na moje pytanie :smiley:

ps. na maila (gmail.com) też jeszcze mi nic nie przysłali jeżeli chodzi o potwierdzenie wpłaty kasy na konto

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

A jak wpłacałeś? W banku czy na poczcie? Przelewy pocztowe mają to do siebie, że potrafią długo dochodzić. Jeśli chodzi o samo dostarczanie towaru, to komputronik działa naprawdę sprawnie.

Przelewem (przez internet) posłałem pieniądze, dokładnie tyle ile kazali, oraz zrobiłem tak jak napisali w mailu.

Sprawdź u siebie na koncie czy kasa już doszła, czy jeszcze oczekuje. Jak doszła, to powinni dziś się zająć wszystkim.

Niestety nigdzie nie ma takiej informacji.

To gdzie masz konto, że nie możesz tego sprawdzić? Ale myślę, że kasę już dostali.

Ze strony Komputronika :

“Towar dostępny jest w naszym magazynie. Zamówienie zrealizowane do godziny 18:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00”

Czyli jeśli towar był dostępny w magazynie, to jutro powinieneś dostać przesyłkę. A był dostępny? Tam masz zawsze przy każdym produkcie “Dostępność produktu”.

Pisze, że na wyczerpaniu http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/ … ,id,43417/ a