Ile wart mój komputer

Prosiłbym o wycenę komputera
I5 8600k asrock z370 pro4 8 gb ram hdd 500 gb ssd 200 i HDD 1tb zalman z3 plus 8 gb ram zasilacz bandyta bez karty graficznej
Jak ktoś chce to mogę sprzedać ale odbiór osobisty

1750-2250 zł spokojnie możesz za niego chcieć.

to równe o zł.
Procesor K i zasilacz noname, cud, że nie upiekłeś. :wink:

1 polubienie

Naprawdę 2000 zł bez grafiki?

Myślę, że tak z 1750, bo procesor nie najstarszy, ram 8GB.

Zobacz jak pali się Bandit Power. :wink:
(205) GOTUJ Z BLACKIEM: SMAŻYMY ZASILACZE! :fire: | Pokazujemy, dlaczego warto kupić dobry zasilacz! - YouTube :wink:

Co do ceny, nie, nie 2 K. Nowa ii3 o takiej wydajności to 400 zł, płyta, dwa dyski, to dajmy z 700 zł, no i coś za obudowę to może z 1200-1300 realnie dostaniesz, jak na gwarancji może coś więcej, ale 2000 watpię, więc szykuj się na obniżanie.

Na moje okolice 1500 PLN.

CPU - 600
MOBO - 300
RAM - 150 (nie wiemy jaki, więc cena uśredniona)
SSD - 70
HDD500 - 70
HDD1000 - 150
obudowa - 150
zasilacz - 0 (to śmietnik)

Ram marki xpg

Czyli bez wpływu na wycenę.

Mobo ok 400
Ssd z Windowsem czyli jakos 170

Myślałem o 1800 bo mam na oku nowy komp

Wystawić możesz sobie za ile chcesz.

Ja Ci napisałem ile ja bym dał, gdybym szukał takiego konfiguracji.

Bo “sprzedać” a “sprzedawać” to dwie różne sprawy :wink:

Jeżeli Windows oryginalny, to zostaw do nowego, natomiast “klucza z Allegro”, czy podobnego, nie sprzedawaj nawet. Podpadniesz pod paserstwo, a czym innym jest zakup i granie głupa, a czym innym rozprowadzanie. Gdybyś natomiast chciał sprzedać boxową licencję Windowsa, to możesz osobno, ale powinieneś odinstalować, odpiąć od niej komputer w koncie MS, oraz załączyć faktury, dyski itp. Wtedy ze 400 zł miałbyś szansę dostać.

Windows na tym komputerze jest oryginalny Windows 10 home

Sprawdź więc jaki to Windows na fakturze. Sprzedać osobno możesz boxa, chyba też oem (nie wiem na 100%), ale nie preinstaled. I raczej nie aktualizacje 8 do 10.

Dlaczego o tym piszę? Bo zostawiając Windowsa oszczędzasz, a sprzedaż komputera z Windowsem, ale bez formalnego, poinformowania o przeniesieniu licencji też wygląda słabo. To nie laptop, gdzie jest przypisany dożywotnio. :wink:

Poczytaj sobie o tym od strony prawnej i zdecyduj. :wink:

To oem. Nie instalowałem tego Windowsa ktoś inny to zrobił

No to jak oem (oem może być kupiony osobno, czy preinstaled, ale u Ciebie to drugie chyba), to ok, sprzedaj z komputerem, nie ma co kombinować. :wink: Zaznacz tylko w ofercie, że system został nabyty zainstalowany z komputerem i on wchodzi w cenę.