Ile warta jest ta czarna skrzynia?

Posiadam taki o to zestaw:

Monitor: ACER 19” LED X193HQLb

Płyta główna: ASRock 775 Dual-VSTA

Procesor: Intel Pentium D 805 (2x2,66Mhz)

Wentylator CPU: AAB Cooling Super Silent P1 PWM

Pamięć: DDR2 2048 MB (2x1024 MB)

Karta graficzna: GeForce 8400 GS (512 MB)

Dysk twardy: WDC WD16 00JS-60NCB1 SATA (160GB)

Napęd optyczny: TSSTcorp CD/DVDW SH-S182D

Karta dźwiękowa: Realtek ALC888 HD Audio (zintegrowana)

Karta sieciowa: VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter (zintegrowana)

Zasilacz komputerowy: IBOX SL-8400 BTX 400 W

standardowa klawiatura, mysz, kamerka internetowa

Prosiłbym o pomoc w wycenie komputera

na podstawie podanych parametrów.

Chodzi oczywiście o całość.

Z góry dziękuję :slight_smile:

600zł możesz krzyczeć dla kogoś kto się nie zna plus jeszcze monitor jakieś 300-350zł. Na przykład ja bym Ci dał z monitorem jakieś 600-700zł :smiley:

O to całkiem spoko.

Myślałem właśnie nad sprzedaniem kompa i zastanawiałem się ile za niego mógłbym wziąć.

Cena 700 zł za całość by mnie całkowicie satysfakcjonowała. Dzięki dobry człowiecze :smiley:

Na części łatwiej będzie Ci sprzedać, ale nie licz zasilacza - nikt tego raczej nie kupi, chyba że całkiem jakiś ktoś się znajdzie, co nie ma zielonego pojęcia co kupuje :slight_smile:

sla17 80% nie wie co kupuje,a już 95% kompletnie nie zwraca uwagi na zasilacz :smiley:

No nie wiem, ktoś napisze zasilacz 400 wat bez marki (jak sprzedaje zestaw) i już ktoś kto się nie zna go kupi bez namysłu. Tak jak ci delikwenci co sumują rdzenie procesora, by było więcej. Wszystko sprowadza się do naciągnięcia jakiejś zieleniny i to właśnie jest te 95% ludzi :slight_smile: Co do tego 80% nie zgodziłbym się, ze względu na to, iż każdy zielony nie wie co kupuje “bo liczą się liczby, a nie marka”

IBox jest z czarnej listy

Oka, dzięki Wam bardzo za podzielenie się swoimi opiniami :slight_smile: