Ile warty ten PC?

Witam, jak w temacie, czy byłby ktoś w stanie wycenić niżej wymieniony pc?

Monitor: SyncMaster 961BW 19"

Płyta główna: AsRock 770 Extreme3

Procesor: AMD Athlon II X4 635

Karta Graficzna: ATI Radeon HD 4800 Series

Pamięć: 4gb Ale za cholerę nie wiem jakiej, bo everest nic nie wypisuje ( podobnie było z płytą główną, ocb? )

Dysk Twardy: SAMSUNG HD502HJ 500gb

Napęd: SAMSUNG TSSTcorp CDDVDW SH-S223C

Obudowa: Cooler Master elite

Monitor ma jakies 3-4 lata, martwych pikseli sie do tej pory nie dopatrzyłem, cała puszka ma jakieś 2 lata. W kompie od nowości nic nie było wymieniane, żadnych problemów do tej pory też z nim nie stwierdziłem. Czyszczony jest średnio raz na pół roku, także myślę że w miarę zadbany. Obudowa od puszki/monitora nie ma żadnych rys. Sprzed ogóle rzecz biorąc spisuje sie idealnie, chce go sprzedać tylko przez to, że czaje sie na jakiegoś lapka (z podobnymi osiągami z resztą).

Za wszelką pomoc wielkie dzięki :wink:

Czyszczony raz na pół roku, to ani razu nie przeczytałeś oznaczeń na pamięciach ram gdy był komp czyszczony? :lol:

Za każdym razem jak czyścisz kompa, przypominasz sobie jakie dokładnie podzespoły masz w nim po podłączane? :> RAM’y z tego co pamiętam to GodRam, DDR3 lub 4, polecane swego czasu gdzieś tu na forum.

Jest w stanie ktoś to chociaż mniej - więcej wycenić ?

Ja znam na pamięć to co mam w kompie bez konieczności rozkręcania nawet :lol:

a wycenę robi się tak że wklepuję się dany podzespół na allegro i patrzy się po ile chodzi…

na części wyjdzie drożej, cały taniej

Mobo: (nie mogę nigdzie znaleźć) na ok. 100-150zł

Procesor: Athlony bardzo potaniały więc coś koło 150zł

Ramy: 25zł za kość (jak masz w dwóch kościach) jak w jednej to 50zł rozsądna cena.

Dysk: 150zł

Nagrywarka: 40zł

Zasilacz: (nie podałeś mocy ale coś koło 400-450W) 50-60zł.

Monitor jak w dobrym stanie to 150-190zł

Piszę na oko, bo masz dziwne części, których nie ma na Allegro :slight_smile: