Ile waży vortal www.dobreprogramy.pl?

Szukałem programu do zapisania strony www zapytałem jakim programem i czy jest to legalne(ale tu nie dostałem żadnej odpowiedzi)kolega tu na forum mi podał link(chyba byłem ślepy jak tu szukałem bo program był na dp) zapisałem ten program na dysk zainstalowałem i robie test zapisuje sobie na dysk DP i chciał bym sie dowiedzieć jaki rozmiar ma ta strona?

Było juz: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=107583

-przynajmniej jeśli mowa o wadze samego skryptu

…z grafiką, prezentacjami i całą resztą to bedzie tego ładnych “pare” mega :mrgreen:

Ale przeciez w tych agregatorach w konfigu ładnie możesz ustawić co ma pobierać i z jakim poziomem zagłębienia - wiec w czym problem? 8)

Przenoszę do stosownego działu.

a można wiedzieć ile to jest

Złączono Posta : 07.12.2006 (Czw) 1:50

1,14 GB tyle zapisał program.zaznaczam ze ten rozmiar nie zawiera programów,prezentacji itp.

Vortal ma pewnie masz 200 MB

A zawiera grafike?

Jezeli tak, to sprawdź strukture stronki …czy np. elementow layoutu nie zapisywało wielokrotnie, oddzielnie dla każdej podstrony :wink:

No i jeszcze sprawdź, czy nie zasysało forum :roll:

:o

Chyba jeszcze parę serwisów przy okazji ściągnąłeś :mrgreen:

Z forum chyba? 8)

panowie mam juz 1,67 gb i nadal mi zapisuje vortal ile jeszcze?-Pytanie do Adminów i modów niech ktoś odpowie kto zna odpowiedz

Pewnie ściągasz programy z download :smiley:

no zapewne tak.ale ja jak to sciągnę to dam koledze bo programu do zapisywania stronek szukałem z myślą o nim on nie ma netu ale niedługo będzie miał ja mu pożyczę trochę jak kupi drugą sieciówkę

Złączono Posta : 08.12.2006 (Pią) 12:40

2,13 ile jeszcze???

Aktualnie w vortalu

Programów 1244

Dajmy średnio 150MB (wiem że niektóre to zaledwie 10MB ale są i takie po 500MB :smiley: ) na plik 100 na stronę i 500 na forum i mamy:

187200MB czyli 182,8GB

Z tego co zauważyłem to przecież większość programów nie znajduje się na dobreprogramy.pl, są tylko linkowane z odpowiednich FTP-ów. Przy ściąganiu zresztą widać, z jakiego serwera idzie jakiś plik i rzadko kiedy jest to serwer DobrychProgramów.

3,08 gb juz mam he he dam rade mam 320 gb dysk

Jeśli jednak ten program pobiera pliki umieszczone na zewnętrznych serwerach to tak powinno być. PS: częściej z http-ów.

Ciekawe czy ci się Windows nie zawiesi przez ten czas bo chyba minimum jeszcze tydzień :smiley:

ramirez1

Ale po co Tobie wszystkie programy z DP ? Miałeś ściągnąć tylko strukturę serwisu. Jednak nie uzyskasz kodu z php.

ja nie chcem zadnego kodu ja chcem zapisać strone tak do 5 gb dla kolegi

A powiedz jakim programem pobierasz? Kod php odpowiada np. za wyszukiwanie słów kluczowych a bez niego niestety będziesz mógł tylko ręcznie przeglądać pliki.

HTTrack Website Copier 3.40-2