Ile wynosi czas akceptacji wątków w "Sprawdzone porady"?

Witam!

Około 46 godzin temu napisałem wątek na temat partycjonowania pod instalację Linuksa, wątek nie został jeszcze opublikowany i zgodnie ze słowami:

Jednak nie otrzymałem jeszcze żadnego powiadomienia jaki los podzielił mój wątek :expressionless:

Pozdrawiam!

No widzisz jak się obijają :stuck_out_tongue:

roobal , pomyśl :!: Ty napisałeś … i nie tylko Ty jak napisało 500 “gości” to co ?, wiec trzeba poczekać jeśli jest to coś dobrego i pożytecznego na pewno zostanie opublikowane :wink: cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość :wink:

A dzisiaj już jest :slight_smile:

Porada fajna tylko szkoda że nie dopasowałeś jej pod pojemności HHD będące obecnie w standardzie, te cytowane przez Ciebie 80 GB to już nawet netbooki mają :slight_smile:

porada jest w pełni funkcjonalna co do standardów, wystarczy dodac samemu kilka gb do porady …

btw, kazdy ma inna pojemność dysku wiec raczej niema możliwości radzić każdemu z osobna :wink:

Tak, mam świadomość, że administratorzy i moderatorzy mają sporo nielekkiej pracy na forum, Vortalu i nie tylko ale nie spodziewałem się, że mają jej aż tyle :slight_smile:

Tak ja wiem ale przykład jest po pierwsze na moim dysku, nigdy nie miałem większego niż 80GB poza obecnym dyskiem zewnętrznym do backupu, bo mi więcej nie potrzeba, nie jestem kolekcjonerem empetrójek i filmów :slight_smile: Po drugie pisałem, że dla Linuksa spokojnie wystarczy 10GB wolnego miejsca dla partycji, na której ma być postawiony system, ja mam poinstalowane najróżniejsze gry powyżej 200MB i mi styka miejsca, Linux to nie Vista, że potrzebuje minimum 20GB (tyle zajmuje czysty system+sterowniki na laptopie mojej Mamy), więc niezależnie od wielkości dysku, partycje będą miały te same rozmiary a to jest tylko przykład, każdy i tak będzie musiał dostosować pod siebie, wątek napisałem tylko dlatego, że na ten tema pojawia się zawsze wiele pytań i wątpliwości, poradników tego typu jest masa na Googlach ale po pierwsze skoro są gdzie indziej to czemu na naszym forum ma nie być, po drugie dla mnie wygodniej, bo zawsze muszę szukać na Googlach przykładów, żeby komuś podać na tacy taki poradnik, teraz nie będę musiał szukać :slight_smile:

Jak znajdę chwilę to postaram się dopisać jeszcze jakieś inne przykłady :slight_smile:

Jeśli chodzi o pianie poradników to ja strasznie leniwy jestem do takich rzeczy, coś jeszcze na pewno napiszę jak mnie znowu wena chwyci :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

Te 500 sprawdzonych porad w ciągu paru dni to gruba przesada.

msliwa na Vortalu już coś podobnego popełnił:

http://storage.dobreprogramy.pl/demonst … ja_low.htm

Tym nie mniej porada jest potrzebna i merytorycznie wyczerpująca temat.

:slight_smile:

napisalem przykładem.

co do prezentacjii msliwy jest ona na vortalu a dzial sprawdzone porady jest na forum wiec sa to dwie rozne sprawy

Ja dodam tylko, że wielu użytkowników pisało na forum, że oglądało prezentację ale nie wiele z niej zrozumieli, dlatego postanowiłem to opisać :slight_smile: Ja też czasami tak mam, że jak oglądam jakiś videotutorial, np. Gimpa to nic z niego nie jarzę a jak czytam ten sam tutorial to nie mam z tym żadnych problemów i właśnie dlatego powstał mój poradnik a zapomniałem podać link do prezentacji na Vortalu, zaraz go dodam :slight_smile:

Co do samego tematu, to przy okazji chciałem się dowiedzieć ile mniej więcej trwa akceptacja, żeby zaspokoić cierpliwość :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

Przepraszam za odkopywanie tematu, ale mam podobne pytanie. Już wiele dni temu (nie pamiętam już nawet kiedy) wysłałem temat o włączaniu przezroczystego Aero w Vista Home Basic. Wcześniej odpowiadałem również w istniejącym już temacie ProTofika, ale ten post został odrzucony ze względu na brak sprawdzenia tej metody. Potem napisałem cały temat, bardziej rozbudowany i jak go nie ma tak go nie ma. Tam potwierdzenie działania już jest. Temat na pewno nie został odrzucony, ponieważ nie odebrałem wiadomości o tym. Może ktoś zająć się moim tematem, który pewnie gdzieś się zawieruszył wśród natłoku innych? Bardzo proszę.