Ile z grafike

Witam nie wiedziałem gdzie zamieścić temat także napisałem tu. mam takie pytanie.

chciałem zrobić stronę internetową, ale nie znam sie w ogóle na grafice i tu mam takie pytanie

ile kosztowała by mnie prosta grafika na temat firmy zajmującej się “Wytwórnia Środków Żywienia Zwierząt”

Od “flaszki” (jeśli wykonawca pełnoletni) przez 80zł do 3 000zł. Zależy od firmy, stopnia skomplikowania itp. itd.

nie ma czegoś takiego jak prosta grafika …

żadna nie jest prosta lub inaczej każda jest prosta…

trudnością jest tylko POMYSŁ ! - i jeśli Ty ( zleceniodawca ) służysz gotową wizją … ma być tak i tak , w takich kolorach i takich szerokosciach etc… - proszę zrobić ( to tutaj jest tylko prosta grafika )

natomiast nigdy nie jest prosta, gdy grafik ma wymyśleć …

ja czasem tydzień siedzę i gapię się w “pusty ekran” zanim powstanie dzieło ( rzeczywsty czas powstania “namalowania” liczony np w jednej godzinie ) a tak naprawdę sziedziąłem tydzień…

nie sztuką jest namalować … sztuką jest wymyśleć ! i za to się płaci … reszta to rzemiosło

p.s.

grafika może dojść pewnie i do 20 000 zł jak ekranów jest setki ( panel admina ubrać w całość + to + tamto … )

birbag , pewnie masz racje.

ale mi chodzi o mniej więcej coś takiego(oczywiście bez żadnego plagiatu):

żeby nie jakichś nieporozumień że promuje jakieś linki to wpiszcie w google gemar-pasze.bez strony głównej

-jakiś top

-pasek z menu

-i jakieś tło dla body

wszystko mniej więcej w kolorystyce loga firmy

a szerokość około 800px

grafika we flashu jest bardzo monotonna i dłuuuuga lecz ma swój super efekt dlatego tez jest drooooga…(strona we flashu lekko średniego “efektu” czas średnio 8h)

podaj kolego co dokłądnie miało by tam sie znajdowac…

i czy miało by to być grafiki ruchome “animacje” czy zwykle moze jakies przykłady grafik?

mzoe uda sie jakos zgrac/zagadać/pomóc