Ile za stronę?

(M^2) #1

Witam. Kolega ma kolegę w firmie, który potrzebował stworzyć stronę firmy. Zająłem się tym i dostałem 100 zł. za to, bo tak ogólnie było przyjęte (nie wiem czy to dużo czy mało??).

Teraz mam pytanie, bo okazało się, że stronę trzeba rozbudować i administrować np. napisać skrypt zamówień na e mail i takie podobne rzeczy. Był też banner do zrobienia. I moje pytanie się nasuwa - ile za taką administrację miesięczną się bierze? 50 zł. ? Za mało/dużo jejku nie wiem... ktoś się orientuje? Z góry dziękuje

(system) #2

chłopie za zrobienie strony firmy które sie tym zajmują biorą zależności od bajerów stronki 500- nawet do 1tys za samo zrobienie wiem bo miałem taką ulotkę w mojej miejscowości nie powiem jaką :stuck_out_tongue: a za samą stronę nazwa.pl rocznie sie chyba płaci 100zł :stuck_out_tongue: + dodatki

(Oskar 1981) #3

chyba ci się jedno zero zgubiło... ja za samą grafikę na strony brałem nawet 1500.. programował już ktoś inny.

(system) #4

za utrzymanie stronki to 200zł płaci sie miesięcznie właśnie mi się to przypomniało

(Clubbasse207) #5

heh ja za stronę wziołem 1800 zł wsumie było 200 podstron ale roboty mało bo tylko kopiuj/wklej treść :stuck_out_tongue:

(system) #6

Wszystko jeszcze zależy na jakim poziomie jest ta strona...

(:: MARIO ::) #7

i jaki budżet firmy :smiley:

(Airborn) #8

i to chyba najbardziej sensowna odpowiedź jak na razie, nie da się jasno określić 'ile' jeśli wpierw ktoś nie powie 'co'. strona statyczna, dynamiczna, html, php, mysql, js, ajax? grafika?

Złączono Posta : 09.08.2007 (Czw) 23:36

ktoś kiedyś udzielił innej, dobrej odpowiedzi na to pytanie, trochę podobnej do tej co podał :: MARIO :: , Twoja praca jest warta tyle, ile jesteś w stanie wycisnąć z pracodawcy. Negocjacja jest podstawą sukcesu.

(M^2) #9

No to LOL. Wiecie ta strona jest dość prosta, a i sam banner dziecinnie wygląda... miałem flash'a tylko przez 3 tyg. =] a przy samej stronie jakoś dużo się nie namęczyłem. Wystarczyło kopiuj/wklej z tekstem potem tylko poprawić gramatykę... może stronę w jpg'u pokażę. --> TUTAJ. Jeśli lamersko wygląda to się nie śmiejcie =]

Wyceńcie ją jak możecie... za ile ?

No taki średni tzn. mały, bo dopiero zaczynają i kasą za bardzo raczej nie pryskają...

(D@widoS) #10

5 zeta na browar bym Ci za to dał :stuck_out_tongue:

(L337 Crew) #11

M^2 - całość nie byłaby zła, gdyby parę rzeczy dopracować.

Top jest całkowicie do wymiany oraz to tło po bokach... (niebieskie),

bo reszta ujdzie.

Aktualnie jest niewiele warta - darmowe szablony mają lepsze logotypy :]

(Azpr) #12

M^2 bez obrazy ale... zleć to komuś kto się na tym zna może... L337 Crew dobrze napisał, damowe wersje wyglądaja lepiej...

(M^2) #13

Nie no, zostałem poproszony o to żeby się tym jakoś zająć, ale jak mówicie że nie bardzo to k. Ale dzięki za info ogólnie. Temat chyba można zamknąć. Dziękuje wszystkim w dyskusji i pozdrawiam, oraz życzę miłego dnia.

(Azpr) #14

M^2 naszczęście są tacy ludzie jak studdenci :wink: zleć im wykonanie za 30zł i będziesz miał coś znacznie lepszego...

(L337 Crew) #15

Zresztą - zobacz ile kosztują całkiem profesjonalne szablony:

http://d4u.pl/ (tanio)

(M^2) #16

Hehehe, a co jesteś chętny ? ;p

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 10:41

oO

(JarekMk) #17

Ja płaciłem jakieś 3 miesiące tego 5.500 zł za grafikę + cms autorski na stronę firmową - oczywiście z prawami własności. Więc nie jest to takie tanie...

(Clubbasse207) #18

możesz być zadowolony że ktoś ci dał 100 zł za taką stronę :slight_smile:

swoją drogą jak ja widze na tak wykonanej stronej stronie napis profesjonalizm to aż mnie skręca ze śmiechu ... strona jest wizytówką firmy i jeśli firma ma kiepską stronę to raczej nie będę korzystał z jej usług :stuck_out_tongue:

no ale może to tylko ja tak podchodze do tego :stuck_out_tongue:

jak nie potrafisz sam zrobić ładnej oprawy graficznej to skorzystaj z jakiegoś darmowego szablonu lub tez poprostu się za to nie bierz ! :slight_smile:

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 19:41

za tą co masz w podpisie ?

czy coś innego ? :>

bo to co masz w podpisie to nic innego jak joomla :> nawet mogę wskazać na podstawie której templatki opiera się jej desing :stuck_out_tongue:

(M^2) #19

Dwie sprawy:

1) To jest banner, a nie logo.

2) Profesjonalizm tyczy się tej firmy, nie strony.

Dziwne rozumowanie. A jakby nie wiem Linux miał jakąś lipną stronę to co nie ściągniesz fedory, debiana czy innego distro tylko dla tego, że strona jest do kitu? Dziwne myślenie... Strona chociaż nie wiem jak cudna nie oddaje chyba jak sprawuje się firma X.

A jakby Microsoft miał najbardziej profesjonalną stronę, a linuks jakiś szablon za 2 złote to co, będziesz kupował tylko M$'a, bo strona dobrze ich prezentuje/postawia w dobrym świetle? LooooL

I nie chodzi mi o to że krytykujesz moją stronę, bo to dobrze, tym lepiej dla mnie, bo może się czegoś nauczę. I nie mam niczego za złe.. ale z takim podejściem?

Pozdrawiam

(Airborn) #20

marketing, towar nie musi być dobry, towar musi być dobrze sprzedany