Ile za to dostanę?

Mam płytę główną Epox 8RDA6+PRO (Socket A, AGP), kartę ATI Radeon 9600PRO Sapphire 128MB RAM i procka AMD Athlon XP 1700+ (podkręcony na FSB 200, 1,6ghz). Chciałbym sobie komfortowo pograć w Gothic 3 i NFS: Carbon, więc czas na “małą” modernizację komputera. Powiedzcie mi ile pieniędzy mógłbym dostać za te trzy części??

Orientacyjnie ok. 350-450 zł

Ale sprawdź dokładnie.

Wejdź na Allegro i zobacz ceny poszczególnych podzespołów. :wink:

Nie więcej niż 600zł i raczej nie mniej niż 400zł. Wszystko zależy gdzie się zakręcisz i komu sprzedasz… Za Radka około 190zł A za tą płyte i proc gdzieś z 250zł… Tak to wyceniam… A za ile sprzedasz to już zależy od twojego szczęścia ;).

wszystko zależy od tego jakiego frajera znajdziesz na te części :stuck_out_tongue: (żart)

A mi się wydaje że nie żart tylko prawda :stuck_out_tongue_winking_eye:

Płyta: ok 150-200zł

Procek: ok 150-220zł

Grafa: ok 150-190zł

Razem w zależności od gwarancji , stanu , dołączonego wyposażenia dodatkowego ( typu pudełka , kabelki itp ) , oraz kupującego możesz dostać za to ok.450-610zł

Jeżeli procka sprzedasz jako selekta z dobrym OC ( a magistala 200Mhz to dobre OC :wink: ) to możesz nawet wyciągnąć za niego ok 240zł .

Wszystko zależy od tego czy będziesz sprzedawał to jako zestaw , czy osobno . Jak będziesz sprzedawał to jako zestaw to niestety może to byc nawet o 50zł mniej , natomiast ja będziesz sprzedawał osobno i ładnie to opiszesz , oraz będziesz sprzedawał na dobrych warunkach to możesz nawet z 600zł wyciągnąć , szczególnie jak trafisz na tzw. “Łosia” .

Pozdrawiam

Wciśniesz rodzinie lub jakiemuś naiwnikowi nawet za 1000zł…(znam wiele takich przypadków…)

Moja proponowana modernizacja to:

Athlon 2500+ Mobile lub Athlon 3200 – 150zł - 250zł

GF 6600 AGP ---- 200 zł - 300zł

512MB - 1024MB RAM ---- 200zł

A jeżeli chcesz zmieniac płyte główną to wtedy co innego…

w takiej cenie sempki chodzą na AM2 :roll:

no ze 429 zł dostaniesz :slight_smile: