Ile zarabia moderator

nie forum, ino serwis :stuck_out_tongue:

pod słowew fuszerka miałem na myśli, ze to taka śmieszna praca bardziej, za darmo :stuck_out_tongue:

A tu definicja słowa fuszerka :lol:

A tu definicja słowa fucha:

Widze tu pare OTÓW :smiley: :stuck_out_tongue:

Co do tematu to dobre by było jak by moderatorzy dostawali kase :smiley:

Ale kto by płacił ?? My userzy…czy Lisek :))

Nom… ładnie, ładnie :smiley:

No wię c też coś dodam… :wink:

A tu definicja słowa słowew:

:lol: :wink:

BTW

:roll: Sponsorzy ??

Jednak fucha to nie fuszerka :stuck_out_tongue:

Ale i tak trzeba współżyć :lol: dobrze z moderatorami… I łatwiejsze życie i łatwiejsza praca. To chyba jasne, że w czynie społecznym. Wiąże się z tym przynależność do kasty VIP-ów na forum 8)

jak tak czytam pierwsze odpowiedzi to się zastanawiam czy załapię się kiedyś tutaj na taką robotę :lol:

ja mam wiecej :):slight_smile:

To podziel sie ze mną , numer konta podam Ci na PW :lol:

powodzenia, ale ja sie na to nie pisze :]]]]

Wg mnie to nic nie zarabia, tylko robi to z przyjemności.

Bo w innym przypadku byłby masochistą, który dostaje w prezencie (za moderkę) zwyżkę ciśnienia i wrzody na żołądku. :smiley:

Tak sobie czytam ten wątek i cały czas dobrze się bawię :slight_smile:

Gdyby moderatorzy dostawali pieniądze to sam bym został moderatorem i adminem w jednej osobie i zgarnął całą pulę :slight_smile: Po co miałbym się dzielić?

Co do sponsorów, to jeśli taki by się znalazł który miałby chęć płacić kasę dla moderatorów, to niech się od mnie od razu zgłosi !!

O jeja, ale skąpiradła - mogliby chociaż zaokraglić do pełnych dziesiątek i byłoby równo.

Poważniej wyglądałoby 870 zł.

:hahaha:

o co to nie :expressionless: współżyć z moderatorami :shock: nie dość, że czyn lubieżny to jeszcze grupowy :?