Ile zarabia moderator

ile zarabia moderator i jak wyglada jego praca ile czasu dziennie poswieca na nia i gdzie ja wykonuje(dom, biuro itd)

2000 zł miesięcznie + dodatki za każde ostrzeżenie, bana i napisanego posta :roll: :roll: :roll:

Cóż, słuszne pytanie… ciekawe ile zarabia ??

Hmm…

Przypuszczam, że tyle co ja :roll:

Zarabia 15000 zł miesięcznie, a poświęca na to ok. 15 minut dziennie.

czyli nic nie zarabia hehe skąd ludzie takie pytania biorą?? śmieszna jest czasem niewiedza niktórych(tak samo moje braki w podstawach :smiley: )

Za takie cos powinno byc ostrzeżenie

Nieżle a ile czasu musicie poświęcić

Joke :smiley: :smiley: :smiley:

Jest to funkcja społeczna, gratyfikacją jest uznanie użytkowników forum (albo jego brak :? :? :? )

Tyle, ile go mam - na razie to nawet o dodatkach

za szkodliwą pracę nie słychać.

Czasem tylko dostaję extra premię - obelzywy list na PW

mówiłem że nic to jest dobrowolna funkcja dostępna dla wybranych przez administratorów (wybierani zazwyczaj b.atkywni użytkownicy)

W moim przypadku (emerytowany moderator) to tylko 863 złote, więc troszkę mniej niż zarabia Fiesta :lol:

:diabel: ROTFL

Rotfl, jakie pytanie :hahaha:.

Proszę trzymać się tematu :smiley:

Częściej jednak to drugie, no ale taka własnie jest ta funkcja. :roll:

extra pytanie, ciekawe czy sie przyznają :confused: moze jakies oprogramowanie za free?

Na przykład to freeware :lol:

:: MARIO :: : wnioskując z “ciekawe czy się przyznają” nie przyjmujesz do wiadomości, że można moderować w czynie społecznym? Jeśli tak - nigdy nie dowiesz się czegoś, czego do wiadomości nie chcesz przyjąć. :smiley:

jasne ze przyjmuje =] ja moderuje na http://www.pcarena.pl i wiem ze to fuszerka za friko :wink:

Ale tak z innej beczki…ciekawe jak by to wyglądało w praktyce /oczywiście czysto teoretyzując/…w jaki sposób przeliczyć na wymierne wartości pieniężne pracę moderatora.

Od każdej spędzonej godziny “w pracy”…od każdego postu wyłapanego,niezgodnego z regulaminem…extra premia za ostrzeżenie…czy też zwykła umowa o dzieło… :smiley:

Wszystko zależy od człowieka i jego podejścia…

Jeśli odwalasz fuszerkę to po co zostałeś moderatorem? :?

/Nie wspomnę już o tym, że reklamujesz forum :stuck_out_tongue: /