Ile zarabia sklep na doładowaniach pre paid

Interesuje mnie ile placi sklep za doładowanie mojego telefonu z terminalu???

Czy orientujecie sie?

Nic nie płaci ma jeszcze z tego zyski (tak słyszałem) :x

Chodzi mi ile placi za popa o wartosc np 25zł :slight_smile: o ile taniej…

To jest tak samo jak ze zdrapkami. Czy myślisz że wydrukowanie takiej zdrapki kosztuje 100zł.? Chyba trzeba być… aby wierzyć że tyle kosztuje.

Ale czy salon nic nie płaci za elektroniczne doładowanie? Mało prawdopodobne. Era (tylko przykład) musi mieć jakieś zyski.

Przecież trzeba odprowadzić opłaty, utrzymać łącza, ulepszać anteny/satelity czy co tam jeszcze. Zapłacić pracownikom itd.

Gdyby każdy salon doładowywał telefony przez internet a sam tylko czerpał na tym zysk to sieć pre-paid nie miałaby sensu.

Domyślam się, iz dopóki nie pojawi się pracownik tele to nie będziemy mieli realnej i rzetelnej wypowiedzi.

Złączono Posta : 19.07.2006 (Sro) 0:04

Ja doładowywałem raz w taki sposób taktaka.

Za doładowanie 20 zapłaciłem 20zł. Więc cena taka sama jak za zdrapkę :wink:

Nierozumiecie mnie

Jest Kiosk ruchu i on doladowuje przez terminal doladowujac 50zł place 50zł ale wlasciciel sklepu nie robi tego charytatywnie i nie placi rowniez 50zł operatorowi… tylko mniej i wlasnie pytam o ile mniej…

Rzeczywiście chyba Cię nie rozumiem albo na odwrót.

Przecież on nie płaci Ci 50 zł za to że doładowałeś konto.

Za szybko czytasz posty poprawilem “mnie” na “mniej” 30s pozniej

Chodzi o to ze sklep kiosk stacja benzywnowa spożywczak itp ktore prowadza sprzedaż doladowan przez terminal maja jakas marże i ile wynosi ta marża czyli zysk na każdej karcie:/ sprzeda np 50zł zarobi 2zł czy ile i o to mi chodzi…

jemu chyba chodzi ile sklep z tego ma zysku, było powiedzieć od razu “ile sklep zarabia na doładowywaniu kart…”

:wink:

To chyba dobrze :wink:

trzeba było:]

Nic jak ktos ma tak wiedz bede wdzieczny wiem ze to np jest wiecej niz 3zł np na popie 25 ale tylko tyle…

Proponuję skontaktować się z operatorami takich terminali - nie są to sieci komórkowe, specjalne firmy lub właśnie same telekomy, na jakiej zasadzie to prowadzą, i tyle.

Przecież w temacie pisze!!