Ile zużywacie GB internetu na miesiąc

Hej.
Ile internetu zużywacie na miesiąc?
Od siebie powiem że mam pakiet od play 250gb miesięcznie i potrafię cały w 2 tygodnie zużyć.
Jakie macie pakiety i gdzie można by mieć lepiej? (nie dociera do mnie światłowód ani kabel telefoniczny)

Różnie. Zależy od miesiąca i zakupów. Jak kupię na GOGu albo innym Steamie cztery gry po 40 gb każda to potrafię 160 gb pobrać w jeden dzień. Więc nie ma reguły. Na szczęście nie bawię się w limitowane internety więc mogę pobierać bez limitowo.

Różnie, np. w ostatnim miesiącu 80GB. Najwięcej na YT idzie. Jeśli u Ciebie też to zmniejsz sobie domyślną jakość wideo.
A limitu to chyba nie mam, przynajmniej nie zauważyłem aby był.

W Play z tego co widzę masz 300 GB maks teraz do wyboru.
W T-moblie to samo też do 300GB
W orangu masz 250GB + darmowy transfer w godzinach 24:00-8:00
Plus czy cyfrowy polsat mają beznadziejne plany więc nie wspomne.

Jeżeli nie dociera światłowód ani kabel telefoniczny to jaki jeszcze masz wybór? Są jeszcze radiowe co prawda ale nigdy nie miałem więc nie powiem jak się sprawują.

Nie wiem, ale co doładowanie w plus na kartę dodają mi dodatkowe gigabajty i termin używania jest automatycznie przedłużany co doładowanie.

Plus ma beznadziejny plan? Pierwsze słyszę. Ja korzystam i za 25 zł mam internet bez limitu w ramach lte ,a w większości miejsc mam lte dla mnie idealnie.

1 polubienie

Ja mam na kartę gigsy po doładowaniu i one się sumują. I nie mam kiedy ich wykorzystać. :grin:

A czy ktoś doświadczył tego https://www.skyconnect.pl/oferta/cennik

Mówimy o internecie domowym lte dla klientów indywidualnych. W takim razie podaj link do tej oferty za 25 zł bez limitów i transferu, bo coś nie chce mi się wierzyć.

@anon56527844 Internet satelitarny. Jest napisane bez limitów ale potem masz
*** Dla planów taryfowych SAT 5, SAT 25 i SAT 50, po wykorzystaniu odpowiednio 15, 50 i 100 GB danych, możemy kolejkować dane za innymi klientami podczas przepełnienia ruchu na łączach.**

Poza tym cena 120zł to tak jakbyś de facto podpisał 2 umowy na internet po 250 GB
aczkolwiek jeżeli nawet lte nie dochodzi do kogoś to całkiem ciekawe to rozwiązanie

Akurat jest to oferta abonamentu dla zwykłego telefonu ale można też używać jako internetu 25 zł mam po zniżce 50% ale dalej za 50 zł to dobra oferta.

http://www.plus.pl/internet-lte

Tutaj masz za 40 zł

Za 40zł mam po wykorzystaniu 40GB internet “lte bez końca” czyli ograniczony do 5Mb/s
https://www.plus.pl/uslugi/lte-bez-konca

Może coś się zmieniło u mnie działa z normalną prędkością.

Też mam taki abonament ale kilka razy założyli m i lejek. Tłumaczyli to zasadą solidarnościowego podziału internetu czy podobnie, o którym mówi umowa. Gdy ich infrastruktura nie wyrabia ograniczają i już.

Mam numer w T-mobile i spokojnie wystarcza mi 5GB miesięcznie, prędkość jest dość przyzwoita jakoś mierzyłem aplikacją speedtest to wychodzi na poziomie 80 mb/s :slight_smile: większość spędzam i tak pod Wi-Fi

Ja zużywam tyle ile mam prawie do zera czyli 300 G. Jak dawniej miałem na kablu łącze to też coś koło tego bez limitu danych. Same aktualizacje itp to paręnaście giga miesięcznie.

W Internecie domowym lte bez limitu zużycie mam ok 250GB miesiąc (PC, smartgon, router, głównie YT, VOD i aktualizacje).
Na telefonie mam limit 10GB wykorzystywane jest coś w granicach 2-3GB/msc.

Na telefonie nie używam netu.
W domu na kompie różnie i zależy to od pory roku. Zimą/jesienią jest około 800 GB na miesiąc. Latem czasami nawet nie przekroczy 150 GB.

Średnio 60-100 na wszystkich urządzeniach, z czego 3/4 desktop.

Od początku roku (czyli akurat miesiąc wychodzi) mam 132GB pobranych danych. Przeciętnie wychodzi tak koło 150GB.

W orange tylko 1Tb pakietu został, a wykorzystuje mało z 10gb/msc. Nie widzę potrzeby po za domem siedzieć na telefonie.