Illustrator CS 3 Problem

Zainstalowałem Masters Collection Adobe. I nie wiem dlaczego nie działa mi Illustrator z całej paczki chciałem zainstalować tylko Phoshopa i Illustratora. Photoshop działa a Illustrator przy ładowaniu dochodzi do Upading Menu … 90% i wyskakuje blad zamykania aplikacji “nie wysylaj” nie wiem w czym problem na innym komputerze działa tylko nie na tym na którym potrzebuje. Może miec wpływ to, że wczesniej korzystalem z wersji portable nie instalowanej tylko uruchamianej ale wlasnie ona wkoncu tez przestala dzialac z niewyjasnionych przyczyn. I nie wiem co ta wersja portbale mogla namieszac probowalem usuwac klucze z rejestru zwiazne z illustratorem ale nic to nie daje dalej w tym samym miejscu zawsze wyskakuje blad.

W czym moze tkwic problem… ?

Spróbuj odinstalować wszystko,pousuwać pozostawione przez deinstalator foldery,przeczyścić rejestr CCleanerem,reset i zainstaluj ponownie.

Niestety chociaz w rejestrze była masa blednych/popsutych kluczy to i tak nie pomogło dokładniej wywala się przy Upading Font Menu 90%. Takjakby hmm cos mu nie pasowalo z jakas czcionka badz jej brak czy cos takiego… ?

Jakies jeszcze pomysly… ?

Ja myslalem ze w danych aplikacji coś siedzi niedobrego. Ale w ogole nie ma tam nic z Illustratora. Wiec ja juz nie wiem co moze byc problemem.

Może instalka sypie się?Sprawdź na innym kompie.

jeśli pakiet jest oryginalny to skorzystaj z pomocy producenta.

Same odinstalowanie programu i czyszczenie rejestru mało daje przy tego typu aplikacjach - różnego rodzaju pliki, wpisy… rejestr to pikuś. Najprostszym rozwiązaniem byłby format i próba ponownej instalacji.

Może ten program : Adobe CS3Clean Script

http://www.adobe.com/support/contact/cs3clean.html

Opis w PDF .